reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny, a kupujecie do wózka prześcieradło z gumką na materacyk? Pytanie zwłaszcza do posiadaczek Tutis Uno. Jak patrzę na amazonie (bo ja tam dużo rzeczy zamawiam), to widzę tylko prześcieradła na max. 80 cm a w Tutisie są 84... Można w sumie pieluszkę kłaść ale wydaje mi się, że takie prześcieradło z gumką będzie stabilniejsze...
ja na pewno będę prześcieradeł używać, bo jestem nawiedzona i wszystko ciągle piorę, nie tylko ze względu na ulewanie, to też się kurzy, zamówiłam prześcieradła uniwersalne na allegro, chyba po 11 zł były, takie zwykłe, białe, bawełniane, jeszcze nie uprałam, jak przymierzę to dam znać czy pasują
 
reklama
A jaki rozmiar brałaś? Ja czytałam, że niektóre mamy podkładają pieluchy flanelowe i zawijają pod materacyk. Nie wiem, czy tak nie spróbuję na początek, bo tutaj w hiszpańskich sklepach te prześcieradła są cholernie drogie... :/
 
Cześć dziewczyny ,

Wystawiam na sprzedaż nasz leżaczek. Może któraś z Was jest zainteresowana :)

Z możliwością wystawienia na allegro

 
A jaki rozmiar brałaś? Ja czytałam, że niektóre mamy podkładają pieluchy flanelowe i zawijają pod materacyk. Nie wiem, czy tak nie spróbuję na początek, bo tutaj w hiszpańskich sklepach te prześcieradła są cholernie drogie... :/
uniwersalny do gondoli, nie było cm podanych, potrzebuję jeszcze do kosza MOjżesza, uznałam, że jak kupię to sprawdzę do czego będą pasować :) wzięłam na razie tylko 2 szt, jak będą pasować to dokupię; pieluchę pewnie też będę podkładać, ponoć flanelowe najlepsze bo się mniej zwijają, pamiętaj, że dziecko w wózku jest prawie pod stałą kontrolą, więc ryzyko np dla zwinięcia pieluszki jest praktycznie żadne
 
Cześć dziewczyny ,

Wystawiam na sprzedaż nasz leżaczek. Może któraś z Was jest zainteresowana :)

Z możliwością wystawienia na allegro

te leżaczki są podobno super, niestety cena masakryczna, prawie tyle za baby huga zapłaciłam, ale może na chrzciny wyproszę od rodziny :)
 
Czy któraś z Was kupowała produkty z Samiboo? Jaka jest podana na metce temperatura prania? Chodzi mi o ręczniki, rożek, otulacze :-) Z góry dziękuję
 
ja na pewno będę prześcieradeł używać, bo jestem nawiedzona i wszystko ciągle piorę, nie tylko ze względu na ulewanie, to też się kurzy, zamówiłam prześcieradła uniwersalne na allegro, chyba po 11 zł były, takie zwykłe, białe, bawełniane, jeszcze nie uprałam, jak przymierzę to dam znać czy pasują
Tez je zamówiłam, jeszcze nie zakładałam do wózka ale założyłam do kosza mojzesza i jest ok.
 
reklama
Dziewczyny też tak macie , że czujecie iż glòwka dziecka jest bardzo nisko? Czuje jakby mnie główką uciskał na sorrki za słowo odbyt czuje jakby normalnie chciał wyjść. Brzuch mam nisko od samego początku. Od ok 26tc jest już glówką w dół.
 
Do góry