reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ooo, to dzień po mnie :) super, że wszystko ok 🙂 ale to dziwne, bo ja mam termin na 12.07 a dziś u mnie 30+1 🤔
 
reklama
czy wiecie może czy w ciąży można stawiać bańki? rozchorowałam się i już nie wiem czym się leczyć, a ewidentnie poszlo mi w oskrzela i stąd mniej konwencjonalny pomysł
 
czy wiecie może czy w ciąży można stawiać bańki? rozchorowałam się i już nie wiem czym się leczyć, a ewidentnie poszlo mi w oskrzela i stąd mniej konwencjonalny pomysł


Ja byłam chora ok 16tc i tez poszło mi na oskrzela to dostałam antybiotyk. Tyle ze mnie tak położyło ze miałam gorączkę 39 stopni to pewnie stad decyzja lekarza o antybiotyku. Nigdy mnie tak nie rozłożyło
 
Ja byłam chora ok 16tc i tez poszło mi na oskrzela to dostałam antybiotyk. Tyle ze mnie tak położyło ze miałam gorączkę 39 stopni to pewnie stad decyzja lekarza o antybiotyku. Nigdy mnie tak nie rozłożyło
no tak, przy gorączce to antybiotyku ciężko uniknąć, ja gorączki nie mam, szukam info konkretnie o bańkach
 
Bo wg. moich obliczeń czyli 29t6d powinnam mieć termin na 15 lipca ale usg wg. parametrów wyszło, że na 13 lipca.
Racja, już kiedyś o tym wspominałaś :)
Ja bym bardzo chciała urodzić w terminie, bo to rocznica naszego ślubu :) ale wiem, że mało która kobieta rodzi dokładnie w terminie.
 
reklama
mi lekarz powiedział, zę jak z usg wychodzi tylko kilka dni różnicy to trzymać się daty z miesiączki
No właśnie u mnie jest ten problem, że nie mam terminu wg. OM bo karmilam synka i nie miałam unormowanego cyklu, więc u mnie termin jest ustalany od początku wg. USG więc sama nie jest pewna dokładnie jaki to będzie termin faktycznie 😅
 
Do góry