reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja dostanę jakiś elektryczny od bratowej, taki z niższej półki, ale zobaczymy czy w ogóle będzie potrzebny. Ale chciałabym coś mieć ze sobą w szpitalu gdyby była taka potrzeba. A jakbym sama miała wybierać to lansinoh ze względu na opinie mam i położnych. Chyba nawet mamaginekolog je poleca i ma w swoim sklepie.
Jeżeli będzie potrzeba częstego odciągania pokarmu to pewnie będę kupować właśnie ten. Jeżeli będzie to raz w czas to skorzystam z tego, który dostanę.
Monitoru oddechu nie planuje póki co kupować. Ale zobaczymy jak jeszcze będzie.



Nawet nie skojarzyłam ze u mamyginekolog jest właśnie tej firmy laktator. To może faktycznie skuszę się na niego na pojedynczy, wydaje mi się ze nawet jest w dość przystępnej cenie
 
reklama
Cześć Wszystkim :-) mam pytanie do dziewczyn, które mają zwierzaki :-) czym zabezpieczacie je przed kleszczami? Zastanawiam się nad foresto, ale czy to może mieć wpływ na ciążę?
 
dziewczyny co słyszałyście o poduszkach kształtujących główki niemowlaków, żeby płaskie z tyłu nie były? będziecie używać czegoś takiego?
 
My nie będziemy używać nic pod główkę, chyba że mały będzie ulewał to wtedy poduszkę taką bezpieczną do ulewania właśnie
 
My też nie będziemy używać nic pod główkę. Do spania z tego co czytałam nie powinno się zostawiać dzidziusiów poduszki bo może się nią nawet udusić. To samo zresztą z kołdrą/kocykiem jeżeli nie będzie nim dziecko ciasno owinięte tylko po prostu przykryte. Ja kupiłam dwa śpiworki i tylko to będzie w łóżeczku, nic więcej.
 
Ja nie używałam takiej poduszki ale mając dwójkę dzieci mogę powiedzieć, że główki maluszków rzeczywiscie się odkrztalcaja w pierwszych tygodniach życia. U nas metodę kładzenie raz na jednym boczku raz na drugim się sprawdziła. Syn cały czas odwracał główkę w jedną stronę i była bardziej płaska ale jak tylko zauważyłam zawsze jak spał odwracałam mu na drugą stronę bądź podkładałam z boku zwiniętą pieluszkę i wszystko się wyruwnalo 😊
 
reklama
Do góry