reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Bo on bardziej nie chciał niż chciał :/
No zaskoczył go fakt że po sexie w owu zaciazylam. W sumie mnie też, bo wiele razy bzykalismy się w owu i nic z tego nie wychodziło :/ ale te fochy mógłby se darować. Ponoć dorosły jest :/
muszę to przeczekać
podobno
albo zabić?
jakoś tak
Och.. z tymi chłopami tak jest, że nie wiedzą skąd się biorą dzieci, wyślij go na lekcje biologi do podstawówki, może go olśni 😂 i kompletnie się nie przejmuj ;*
 
reklama
A ja właśnie zaliczam swój pierwszy raz w szpitalu podczas ciąży. Pojechalam na sor z krwawieniem, na usg jeszcze nic nie widać, ginekolog mnie opieprzyl ze gdyby bylo jakieś krwawienie to by widział podczas badania. Ale zostawili mnie na obserwacje, bo albo to bardzo wczesna ciąża, albo ciąża pozamaciczna.
 
A ja właśnie zaliczam swój pierwszy raz w szpitalu podczas ciąży. Pojechalam na sor z krwawieniem, na usg jeszcze nic nie widać, ginekolog mnie opieprzyl ze gdyby bylo jakieś krwawienie to by widział podczas badania. Ale zostawili mnie na obserwacje, bo albo to bardzo wczesna ciąża, albo ciąża pozamaciczna.
dobrze Marcepan zrobiłaś, a na dyzurach mówią różne rzeczy bo nie lubią roboty w nocy.
 
Zabajona, pisałaś wcześniej że lekarze nie wykryli powodu poronien, wspomnialas też że masz od zawsze niedowage. Wyobraź sobie, że mam koleżanke, która też poronila kilka razy i lekarze rozkladali ręce bo zdrowa była jak ryba. I rodzinna jej zasugerowała żeby przytyła ok 4-5 kg ponad swoją normę. czyli niedowage miała ok 9 kg to żeby przytyła ok 14 kg. Zajęło jej to parę miesięcy ale się udało i jak przekroczyła 12 kg przytycia zaszła w ciążę, organizm jej nie usunął i urodziła zdrowego chłopca :)
Zastanwialas się moze nad tym? Cialo może nie pozwolić zajść w cuaze że względu na otyłość, może zawiesić miesiączkę że względu na szybką albo duża utratę wagi więc pewnie może też usuwać ciąże przy chronicznej niedowadze.
 
A ja właśnie zaliczam swój pierwszy raz w szpitalu podczas ciąży. Pojechalam na sor z krwawieniem, na usg jeszcze nic nie widać, ginekolog mnie opieprzyl ze gdyby bylo jakieś krwawienie to by widział podczas badania. Ale zostawili mnie na obserwacje, bo albo to bardzo wczesna ciąża, albo ciąża pozamaciczna.
Dobrze zrobiłaś! Życzę Ci, aby wszystko było z Wami w porządku ❤️
 
reklama
Do góry