reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Mleko nie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem ale może szot mi nie zaszkodzi Na Imbir dostałam w ciąży uczulenia, a uwielbiam! a migdały za ciężkie dla mnie, nie strawię.
Alugastrin, akurat wczoraj pytałam o to lekarza. Mleko na mnie super działa, migdały nie, z imbirem nie próbowałam.
Aaa, i przede wszystkim zwracać uwagę na to co się je, w jakich ilościach, na pewno nie na noc. Powoli się tego uczę :)
 
Mnie też swędzi skóra czasem, zwłaszcza na plecach, bo tam rzadko smaruję. Mam tak prawie od początku ciąży i jak raz wspomniałam o tym lekarce pierwszego kontaktu to powiedziała że mam dbać o nawilżenie skóry i starać się nosić odzież z naturalnych tkanin, i że to normalne.
 
reklama
Do góry