reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Kurczę, a u mnie terminy wystawiają tylko na miesiąc do przodu i w ciągu miesiąca jest 5 terminów do wyboru po 9 miejsc.
Te które mnie interesują (wieczorne tak żeby tatuś też uczestniczyl) rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, mam nadzieję że nie przegapię momentu i uda mi się zapisać, a planuję zacząć w maju.
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ostatnio jakoś nie pisałam bo jakoś czas mi uciekał między palcami.
Właśnie jem zachciankę, która chodziła za mną - makrela wędzona z ogórkiem kiszonym :)
Ostatnio jak byłam w szpitalu to przepisali mi euthyrox na tarczycę, bo miałam ponad 4, dziś robiłam wyniki wyszło 2.14. Jutro idę endokrynologa, żeby zobaczył czy ta dawka jest ok, czy zmniejszyć :)
Później idę prywatnie, też jutro do gina, bo w szpitalu wypisali mi 2 tyg poszpitalnego, a wizytę u swojego lekarza w szpitalu mam dopiero 17.03,więc od 2-17.03 byłabym bez l4 i muszę iść poprosić o wypisanie, żeby była zachowana ciągłość w l4. ..
Tak poza tym wszystko ok :)
Dzidzie czuję raz lżej raz mocniej, ale to dalej jest takie przemieszanie się :)
Buziaki :*
 
Hej dziewczyny,
Ostatnio jakoś nie pisałam bo jakoś czas mi uciekał między palcami.
Właśnie jem zachciankę, która chodziła za mną - makrela wędzona z ogórkiem kiszonym :)
Ostatnio jak byłam w szpitalu to przepisali mi euthyrox na tarczycę, bo miałam ponad 4, dziś robiłam wyniki wyszło 2.14. Jutro idę endokrynologa, żeby zobaczył czy ta dawka jest ok, czy zmniejszyć :)
Później idę prywatnie, też jutro do gina, bo w szpitalu wypisali mi 2 tyg poszpitalnego, a wizytę u swojego lekarza w szpitalu mam dopiero 17.03,więc od 2-17.03 byłabym bez l4 i muszę iść poprosić o wypisanie, żeby była zachowana ciągłość w l4. ..
Tak poza tym wszystko ok :)
Dzidzie czuję raz lżej raz mocniej, ale to dalej jest takie przemieszanie się :)
Buziaki :*
trzymam kciuki za lepsze samopoczucie!
mi nie pozwalają jeść wędzonych ryb, więc zazdro!
 
Hej, dziewczyny czy któraś z Was miała tak, że dziecko było większe jak na dany tydzień ciąży?
Dziś lekarz się zdziwił, bo przy badaniu wyszło, że mały wcale nie jest taki mały i że troszke wyprzedził wielkościowo 19 tydzień. Niby mam się nie martwić, ale wiecie jak jest, każdy odchyl od normy zasiewa ziarenko niepokoju. Najwyzej urodze byczka, byleby zdrowy był 😁 ale ciekawi mnie jak to z Waszymi maluszkami? Miała któraś z Was tak?
 
jak dobze że trafiłam na to forum, już rożnicy na zimno i na gorąco to mi nikt nie uwidocznilł!
I tak, i nie. Jeżeli już jakieś to wybierać te wędzone na ciepło, ale tez PODOBNO nie wszystkie, bo w niektórych rybach pod wpływem ciepła coś tam się wydziela i tez nie zalecają. Nie pamietam co i w których, można sobie pewnie wygooglować, ale kiedyś to czytałam w jakiejś rozpisce. Chyba, ze coś się zmieniło.
 
Hej, dziewczyny czy któraś z Was miała tak, że dziecko było większe jak na dany tydzień ciąży?
Dziś lekarz się zdziwił, bo przy badaniu wyszło, że mały wcale nie jest taki mały i że troszke wyprzedził wielkościowo 19 tydzień. Niby mam się nie martwić, ale wiecie jak jest, każdy odchyl od normy zasiewa ziarenko niepokoju. Najwyzej urodze byczka, byleby zdrowy był 😁 ale ciekawi mnie jak to z Waszymi maluszkami? Miała któraś z Was tak?

Już na tym etapie każdy rośnie w swoim tempie. To, ze jest jakaś „średnia” to nie znaczy ze musimy w niej się łapać. Możliwe, ze będziesz miała po prostu większe dzieciątko i minusem jest ewentualnie trudniejszy poród takiego „byczka” :p a tak jak piszesz miała m. in. moja koleżanka i bratowa - obie w ciąży z chłopcami, chociaż to pewnie nie jest regułą. Jeden 4,2kg, drugi coś lekko pow. 4,5kg ;)
 
reklama
Hej. Ja dziś miałam wizytę kontrolną, Młody ma 600 g wagi, skończony 23 tydz. Na połowkowym i 1 prenatalnym wychodziło z wymiarów ze jest tydzień starszy, ale jak dr zobaczyła nas rodziców, to wcale się nie zdziwiła ze Maluch taki duży ;) więc nie ma reguł, a normy normami :)
Pozdrawiam.
 
Do góry