reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Czy planujecie chodzić do szkoły rodzenia? Czy w ogóle się to przydaje, warto się zapisać? 🙂

Ja mam namiar na jakąś położna, która od 20 tyg przychodzi na wizyty, będę do niej dzwonić i się dowiadywać jak to wygląda.
Wolałabym ominąć szkołę rodzenia na rzecz takich indywidualnych wizyt, ale w jednej w mieście jest w bonusie porada laktacyjna po porodzie i zajęcia z chustonoszenia.
 
Dzień dobry :)

Coś pustawo tutaj , zapewne już na zamknięty się przeniosłyście :)
Jednak tradycji musi się stać zadość i przywitać się muszę :) Z tym forum przeżyłam wszystkie moje poprzednie ciąże więc i tym razem nie może być inaczej :)

To moja kolejna ciąża z zupełnego zaskoczenia , w domu już 3 pociechy i planów na kolejne ne było , no ale się zdarzyło :) Swoje lata już mam , więc mocno przeżyłam badanie I trymestru , ale na szczęście wszystko puki co ok.
Termin na 31 lipca ( choć rozwiązanie będzie wcześniej ze względu na cc ).

Mam nadzieje, że jednak są tu jeszcze jakieś lipcówki i będzie można z kimś popisać :)

pozdrawiam cieplutko :)
 
Dzień dobry :)

Coś pustawo tutaj , zapewne już na zamknięty się przeniosłyście :)
Jednak tradycji musi się stać zadość i przywitać się muszę :) Z tym forum przeżyłam wszystkie moje poprzednie ciąże więc i tym razem nie może być inaczej :)

To moja kolejna ciąża z zupełnego zaskoczenia , w domu już 3 pociechy i planów na kolejne ne było , no ale się zdarzyło :) Swoje lata już mam , więc mocno przeżyłam badanie I trymestru , ale na szczęście wszystko puki co ok.
Termin na 31 lipca ( choć rozwiązanie będzie wcześniej ze względu na cc ).

Mam nadzieje, że jednak są tu jeszcze jakieś lipcówki i będzie można z kimś popisać :)

pozdrawiam cieplutko :)
Witamy ciepło 😊 i cieszymy się z nowej Fasoli 😁
 
Dzień dobry :)

Coś pustawo tutaj , zapewne już na zamknięty się przeniosłyście :)
Jednak tradycji musi się stać zadość i przywitać się muszę :) Z tym forum przeżyłam wszystkie moje poprzednie ciąże więc i tym razem nie może być inaczej :)

To moja kolejna ciąża z zupełnego zaskoczenia , w domu już 3 pociechy i planów na kolejne ne było , no ale się zdarzyło :) Swoje lata już mam , więc mocno przeżyłam badanie I trymestru , ale na szczęście wszystko puki co ok.
Termin na 31 lipca ( choć rozwiązanie będzie wcześniej ze względu na cc ).

Mam nadzieje, że jednak są tu jeszcze jakieś lipcówki i będzie można z kimś popisać :)

pozdrawiam cieplutko :)
Witaj :) I gratulacje!!! Przy takich niespodziankach jest pewnie trochę więcej strachu, że człowiek się nie przygotował itp, ale super, że wyniki badań Cię uspokoiły :)
 
Dziękuje za miłe przyjęcie :)

Kazumi - tu nawet nie chodzi o kwestie przygotowań a bardziej o mój wiek :) 38 lat to już sporo , dlatego też miałam swoje obawy :) na szczęście jak pisałam usg wyszło ok , podobnie jak w poprzednich ciążach , papa nie robiłam właśnie ze względu na wiek , gdyż mogłoby mocno zamieszać , a dla mnie to badanie to głównie statystyka :) teraz oczekiwanie na połówkowe i potwierdzenie, że dzieciak zdrowy :)
 
Cześć dziewczyny,
podczytuje was od dawna.. Przebrnęłam przez wszystkie strony, jednak dopiero teraz się ujawniam... Nadal z wielkim strachem.
To moja druga ciąża 14t +2d termin na 25 lipiec. Poprzednią ciąże bliźniacza straciłam w 9 tygodniu.. Poronienie zatrzymane.
Podziwiam te zWas, które już kompletują wyprawkę, zastanawiają się nad wózkami nosidełkami, ja boję się nawet o tym pomyśleć, cieszę się z ciąży, pragnę dzidziusia ale ten strach mnie jakby powstrzymywał. Od dziś jestem na chorobowym bo pojawiły mi się plamienia, jednak z dzieciątkiem na szczęście wszystko ok lekarz nie zobaczył nic niepokojącego, także odpoczywam i staram się nie stresować i nie myśleć o pracy, chciałabym jeszcze wrócić ale nie wiem czy to dobry pomysł.
Pozdrawiam was i wasze maleństwa 😙🥰
 
Witaj,
Odpoczywaj i myśl póki co o chwili obecnej [emoji846] i celebruje obecny moment, a nie co będzie lub co wszelkie potencjalne możliwe przyszłościowe sytuację [emoji846] jesteś w ciąży, dziecko rośnie zdrowo i miodzioooo
Cześć dziewczyny,
podczytuje was od dawna.. Przebrnęłam przez wszystkie strony, jednak dopiero teraz się ujawniam... Nadal z wielkim strachem.
To moja druga ciąża 14t +2d termin na 25 lipiec. Poprzednią ciąże bliźniacza straciłam w 9 tygodniu.. Poronienie zatrzymane.
Podziwiam te zWas, które już kompletują wyprawkę, zastanawiają się nad wózkami nosidełkami, ja boję się nawet o tym pomyśleć, cieszę się z ciąży, pragnę dzidziusia ale ten strach mnie jakby powstrzymywał. Od dziś jestem na chorobowym bo pojawiły mi się plamienia, jednak z dzieciątkiem na szczęście wszystko ok lekarz nie zobaczył nic niepokojącego, także odpoczywam i staram się nie stresować i nie myśleć o pracy, chciałabym jeszcze wrócić ale nie wiem czy to dobry pomysł.
Pozdrawiam was i wasze maleństwa [emoji11][emoji3059]
 
reklama
Cześć dziewczyny,
podczytuje was od dawna.. Przebrnęłam przez wszystkie strony, jednak dopiero teraz się ujawniam... Nadal z wielkim strachem.
To moja druga ciąża 14t +2d termin na 25 lipiec. Poprzednią ciąże bliźniacza straciłam w 9 tygodniu.. Poronienie zatrzymane.
Podziwiam te zWas, które już kompletują wyprawkę, zastanawiają się nad wózkami nosidełkami, ja boję się nawet o tym pomyśleć, cieszę się z ciąży, pragnę dzidziusia ale ten strach mnie jakby powstrzymywał. Od dziś jestem na chorobowym bo pojawiły mi się plamienia, jednak z dzieciątkiem na szczęście wszystko ok lekarz nie zobaczył nic niepokojącego, także odpoczywam i staram się nie stresować i nie myśleć o pracy, chciałabym jeszcze wrócić ale nie wiem czy to dobry pomysł.
Pozdrawiam was i wasze maleństwa 😙🥰
Jestem zdania że dobre myśli przynoszą dobre rzeczy, mimo poronienia nie dopuszczam myśli że coś może być nie tak. Zdrowa głowa też jest ważna, im mniej stresu tym lepiej dla nas
 
Do góry