reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dla dziewczynki jeszcze nie mam a dla chlopca Julian to mój typ ale pewnie się jeszcze zmieni, bo mojemu Julian się nie podoba mówi że za bardzo artystyczne A imię dla chłopaka ma być twarde takie jakby chłop na wojnę miał iść [emoji23][emoji23][emoji23]
Czuję że ciężka przeprawa będzie z tym imieniem [emoji854]
 
Dla dziewczynki jeszcze nie mam a dla chlopca Julian to mój typ ale pewnie się jeszcze zmieni, bo mojemu Julian się nie podoba mówi że za bardzo artystyczne A imię dla chłopaka ma być twarde takie jakby chłop na wojnę miał iść [emoji23][emoji23][emoji23]
Czuję że ciężka przeprawa będzie z tym imieniem [emoji854]

Też z miesiąc temu nam Julian chodził po głowie ;) Ja bardzo chcę Gabriela, ale nie ma zgody od partnera ;) Na dzień dzisiejszy kompromis jest przy Konstantym :)
A dla dziewczynki Kornelia.
 
Julian bardzo fajne imię, tylko my w rodzinie już jednego mamy ale też nam się podoba :) u nas chyba tez ciężka batalia będzie bo mąż co rusz podrzuca imiona, które mi się nie podobają :p
 
U nas jak będzie chłopiec to będzie Wojtuś 😊 jeśli dziewczynka to Aleksandra albo Alicja,. Nad imieniem dla dziewczynki cały czas myślimy
 
Asia, Adria, a jakie to są typy??? ;)
Ja mimo wszystko nadal szukam, może jeszcze mi się zmieni upodobanie, zwłaszcza jeśli chodzi o męskie imię.
 
U nas jak będzie chłopiec to będzie Wojtuś 😊 jeśli dziewczynka to Aleksandra albo Alicja,. Nad imieniem dla dziewczynki cały czas myślimy
Aleksandra zawsze mi się podobało, wzięłam sobie to imię do bierzmowania :)
Według mnie pięknych imion dla dziewczynek jest dużo więcej, niż dla chłopców.
A patrząc na rankingi od lat pojawia się to samo, Jan, Jakub, Antek, Franek, kiedyś Kacper, już się chyba mi mocno znudziły ;)
 
zawsze mi się podobało imię Jakub ale wokół jest plaga dzieci z tym imieniem więc raczej sb odpuszczę,, jeszcze chodzi mi po głowie Wiktor ale mąż twardo stoi przy Wojtku więc chyba zostanie
 
reklama
Do góry