reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Gdyby tak był jakiś normalny, rekreacyjny basen to byłoby bezpieczniej, ale z tego co pamiętam to i w Białce i w Bukowinie takie baseny są na zewnątrz, co w zimie komplikuje sprawy. Poza tym płacić za bilet i nic nie skorzystać... Trochę nieopłacalne.

Czytałam kiedyś na blogu, że w górach albo się łazi, albo jeździ na nartach, albo się je. Bez nart zostają więc spacery i dobre jedzonko ;)
 
reklama
Dziewczyny co tu tak cicho?
Bylam dzis na badaniu prenatalnym i wszystko ok :) dzidzia ma juz 7cm
Pamietam, ze ktoras z Was tez miala dzis wizyte? Czekam na wiesci :)
Gratulacje udanej wizyty 🥰 super że wszystko w porządku 😁 ja mam dopiero 8.01 wizytę i 9.01 prenatalne i już się nie mogę doczekać😊
Właśnie też zauważyłam że tu strasznie cicho się zrobiło aż nie ma po co tu zaglądać a szkoda 😞
 
@Lola94 - gratulacje! Super, że wszystko jest w porządku.

Zastanawiam się czy prywatne forum rozwiązałoby trochę ten problem, że mało kto tu się udziela. Inne "przyszłe mamy" sobie takie fora utworzyły (chyba trzeba prosić moderatora?). No chyba, że wszyscy się już przenieśli na facebooka, to raczej ciężko będzie reaktywować wątek.
 
Ja wczoraj nie mialam czasu bo ogarnialam chate. Dzis wyslalam juz meza po zakupy bo salatke robie i koreczki i wieczorem do znajomych lecimy. Niestety zabieramy naszego synka ze soba bo nie mamy z kim go zostawic😒
Gratuluje udanych wizyt. Ja mam nastepna dopiero 17 stycznia i juz nie moge sie doczekac zeby podejrzec maluszka.
 
Któraś z was pisała coś o termach w Białce czy można, nie wiem jaka temperatura wody jest w termach w Białce ale w Bukowinie to max 38st, jak i na stronie term pisze i 2 lekarzy mi mówiło, że można jeśli ciąża rozwija się prawidłowo, tylko wiadomo wszystko z głową, wręcz lekarz mi powiedział ze o ile z głowa i większość czasu w tych co maja temp 30st. to dobry pomysł bo woda termalna super wpływa na stawy itp które wiadomo u nas są coraz bardziej obciążone
 
reklama
My też dziś po wizycie, test Pappa i usg potwierdziły że ryzyko wad jest żadne. Maluch ma 8cm i wiecie co, po wcześniejszych wróżbach na podstawie wyrostka płciowego (miała być druga córka) nasz Babęl zrobił nam noworoczna niespodziankę. Będzie syn ❤🥰
 
Do góry