reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Cześć dziewczyny, ja wg @ jestem teraz 10+6, to moja pierwsza ciąża i jestem zielona... W wigilię minie 12 tydzień i może wtedy trochę odetchnę :) Ostatnie usg było 3 grudnia (9+0) i maleństwo miało 2,34 cm. Wszystko było w porządku i słyszałam serduszko.

Z objawów mam tylko mdłości na czczo, więc muszę cały czas jeść i jest ok :D Ostatni miesiąc codziennie o północy jem kanapkę albo dwie 🤭 No i często chodzę siku. Teraz przed świętami się trochę nie oszczędzałam, nie wiedziałam, że nie wolno podnosić rąk i wymyłam wszystkie okna w domu, wczoraj ubrałam choinkę i zmyłam podłogi. Ale czuję się dobrze. Brzuch urósł troszkę poniżej pępka ale w ubraniach jeszcze nic nie widać.

Powiedzcie, czy te prenatalne mają być w 11-13 tyg. licząc wg okresu, czy wieku dziecka? Jak zrobię 30 grudnia, to będzie spoko, jeśli ostatni okres był 1.10.2019?
Cześć Natiee, wg mnie może być nieco późno. Ogólnie termin wyliczany jest z terminu OM
 
reklama
xPola - czytam Twoje wpisy i widzę, że bardzo dotknęło Cię to co napisałam. Przepraszam, bo nie chciałam Cie urazić. Bardzo mi przykro, że masz za sobą takie przeżycie... powiem Ci szczerze, że nawet nie kojarzyłam , że to tez dotyczy Ciebie. Jeśli któraś z Was poczuła się urażona moim wpisem to tez Ją przepraszam. Nie mogę natomiast nic poradzić na to, że jak ktoś
Pisze o stracie, która miała miejsce wcześniej to zamieram i gdybym wiedziała, że o tym przeczytam to ominęłabym taki wpis. Nic na na to NIE PORADZĘ. tak reaguje na te informacje. Trzymam kciuki za każda z nas...
 
Cześć Natiee, wg mnie może być nieco późno. Ogólnie termin wyliczany jest z terminu OM
Oo, a mi lekarz powiedział, że najlepiej na początek nowego roku, wtedy dziecko jeszcze nie przekroczy jakiegoś tam rozmiaru, a wszystko już będzie wykształcone. Mam wizytę w środę, to jeszcze to omówimy.
 
Cześć dziewczyny, ja wg @ jestem teraz 10+6, to moja pierwsza ciąża i jestem zielona... W wigilię minie 12 tydzień i może wtedy trochę odetchnę :) Ostatnie usg było 3 grudnia (9+0) i maleństwo miało 2,34 cm. Wszystko było w porządku i słyszałam serduszko.

Z objawów mam tylko mdłości na czczo, więc muszę cały czas jeść i jest ok :D Ostatni miesiąc codziennie o północy jem kanapkę albo dwie 🤭 No i często chodzę siku. Teraz przed świętami się trochę nie oszczędzałam, nie wiedziałam, że nie wolno podnosić rąk i wymyłam wszystkie okna w domu, wczoraj ubrałam choinkę i zmyłam podłogi. Ale czuję się dobrze. Brzuch urósł troszkę poniżej pępka ale w ubraniach jeszcze nic nie widać.

Powiedzcie, czy te prenatalne mają być w 11-13 tyg. licząc wg okresu, czy wieku dziecka? Jak zrobię 30 grudnia, to będzie spoko, jeśli ostatni okres był 1.10.2019?
Liczą z ostatniej miesiączki 11+1 do 13+6 Ja mi się dobrze wydaje .
 
Mój prowadzący ginekolog ma mega dobry sprzęt i jest bardzo dobrym specjalistą. W piątek pytaliśmy co obstawia i wg baaaaaardzo wstępnych wróżb (nawet bez %) wróży córkę 🥰 dodam, że chcielibyśmy chłopca. Mamy już 10 letnia córkę. Chociaż dzieciątko wystarane bardzo i wyczekane, więc grunt żeby było zdrowe 😁 ale oczywiście czekamy co czas pokaże co do płci
 
reklama
Do góry