reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Oo to już daleko jesteś 😀 To już będzie fajowe usg ❤️ Ja synka urodziłam w 34 Tc :( 3 tygodnie w szpitalu. Teraz mam ogromną nadzieję chociaż do 36 tc..
No szybko lecą te tygodnie ... tak i na pewno już więcej mi powie o dzidziusiu dlatego tez tak bardzo sie stresuje,ale wierzę,że wszystko będzie dobrze . Na pewno będzie dobrze nie dopuszczają innych myśli nawet do siebie 🥰 zawsze po burzy przychodzi słońce ❤
 
Snaco,Co to jest za wynik ? Ja mam na 13.15 daj znac odrazu kochana 🥰
Sanco to jest badanie podobne do nifty, można je robić od 10tc z krwii i sprawdza genetyke pod kątem trisomii. Minusem jest cena-ponad 2000zl,ale daje pewniejszy wynik od testu pappa, więc jak tylko coś będę wiedzieć to dam znać, ale leżę jak na szpilkach
 
Ja leżę z krwiakiem od dwóch tygodni, plus jeszcze złapałam zapalenie pęcherza i jestem na antybiotyku :/ więc u mnie kombo poczatek
No ja już miesiąc już wszystko mnie boli o kregoslupie nie wspomnę, chciałabym już normalnie funkcjonować, będzie dobrze u nas dwóch kochana 😍 sok z żurawiny jest dobry na pęcherz tylko 100 %
 
Sanco to jest badanie podobne do nifty, można je robić od 10tc z krwii i sprawdza genetyke pod kątem trisomii. Minusem jest cena-ponad 2000zl,ale daje pewniejszy wynik od testu pappa, więc jak tylko coś będę wiedzieć to dam znać, ale leżę jak na szpilkach
[/QU
Aaaa teraz już wiem. Mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze i nie będę musiała robić tego badania, no ja też się martwię jutro mam wizytę u swojego ginekologa mam nadzieję że wstępnie mi już coś powie. Z tych wyników też poznaje się plec prawda ?
 
Cześć dziewczyny, ja wg @ jestem teraz 10+6, to moja pierwsza ciąża i jestem zielona... W wigilię minie 12 tydzień i może wtedy trochę odetchnę :) Ostatnie usg było 3 grudnia (9+0) i maleństwo miało 2,34 cm. Wszystko było w porządku i słyszałam serduszko.

Z objawów mam tylko mdłości na czczo, więc muszę cały czas jeść i jest ok :D Ostatni miesiąc codziennie o północy jem kanapkę albo dwie 🤭 No i często chodzę siku. Teraz przed świętami się trochę nie oszczędzałam, nie wiedziałam, że nie wolno podnosić rąk i wymyłam wszystkie okna w domu, wczoraj ubrałam choinkę i zmyłam podłogi. Ale czuję się dobrze. Brzuch urósł troszkę poniżej pępka ale w ubraniach jeszcze nic nie widać.

Powiedzcie, czy te prenatalne mają być w 11-13 tyg. licząc wg okresu, czy wieku dziecka? Jak zrobię 30 grudnia, to będzie spoko, jeśli ostatni okres był 1.10.2019?
 
reklama
Do góry