reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dzien dobry dziewczyny. Ja wczoraj zaliczylam wizyte u mojego gin w zwiazku z bolami, jakie mialam od wtorku. Bolami,ktore przechodzily na kregoslup i uczuciem klucia. Byl zaskoczony ze sie pojawilam,bo bylismy umowieni na styczen. Ale zbadal, wysluchal i uznal ze to reakcja organizmu,bo przeciez od wtorku powinnam miec okres a nie fasolke i organizm potrzebuje jeszcze sie przestawic. Zaproponowal 6 tab.nospy i leniwy tryb zycia [emoji1787] na sam koniec pokazal dzidzie. Mowi ze serce ladnie bije, a ja mu na to,ze nic nie widze. Zatem ten ustawia sonde na spokojnie byl zobaczyla ruch serduszka i mowi do mnie "dlatego to ja robie usg" [emoji1787] Dodatkowo zapytany o badania prentalne powiedzial, ze bez wyjatku robi ale o nich porozmawiamy w styczniu.
A Wam Ciotki przedstawiam 1.75cm szczescia [emoji173]Zobacz załącznik 1056276
Wspaniale wieść ze pieknie rosnie . Tylko same takie posty mam nadzieje ze od dzis zagoszcza na forum :)))))))
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny. Ja wczoraj zaliczylam wizyte u mojego gin w zwiazku z bolami, jakie mialam od wtorku. Bolami,ktore przechodzily na kregoslup i uczuciem klucia. Byl zaskoczony ze sie pojawilam,bo bylismy umowieni na styczen. Ale zbadal, wysluchal i uznal ze to reakcja organizmu,bo przeciez od wtorku powinnam miec okres a nie fasolke i organizm potrzebuje jeszcze sie przestawic. Zaproponowal 6 tab.nospy i leniwy tryb zycia [emoji1787] na sam koniec pokazal dzidzie. Mowi ze serce ladnie bije, a ja mu na to,ze nic nie widze. Zatem ten ustawia sonde na spokojnie byl zobaczyla ruch serduszka i mowi do mnie "dlatego to ja robie usg" [emoji1787] Dodatkowo zapytany o badania prentalne powiedzial, ze bez wyjatku robi ale o nich porozmawiamy w styczniu.
A Wam Ciotki przedstawiam 1.75cm szczescia [emoji173]Zobacz załącznik 1056276
Dobrze że pojechałaś
 
Ja polecam te z DHA mam po nich dobre wyniki i odeszły mdłości
1576217705045.jpeg
 
@moni ja mam ale musiałabym Ci wysłać kurierem poczta, bo mam w wersji papierowej :)

@montek dobrze ze pojechałaś - będziesz spokojniejsza :)

Jakie dzisiaj plany ?? Ktoś na wizytę?
 
Dzień dobry :)
Ja do pracy na 12 dopiero, zaraz jadę odwieść moje dziecię do przedszkola. Samopoczucie w miarę ok, zobaczymy jak będzie dalej ;)
Spokojnego dnia kochane :*
 
reklama
Do góry