reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Gusia wiem z doświadczenia, że twoje koszmary wynikają z tego czego się boisz o czym myślisz. Przykro mi że masz te plamienia :( Bardzo bym chciała zeby każda z nas miała nudną, prawidłową ciąże :(
 
Gusia o ktorej masz wizyte ? Trzymam kciuki
A takie mocne wyraziste sny sa objawem ciazy i wiele kobiet ma :) i ja tez spac w nocy nie moge :( nawet zanim.dowiedzialam sie o ciazy to juz spac nie moglam i budzilam sie o 2 czy 5 w nocy i ksiazki czytalam... i tak codziennie mam od kilku tyg
 
Cześć Dziewczyny, miłego dnia życzę :) udanych wizyt, dobrego apetytu i odpoczynku :)

@Gusia 2106 - tylko spokojnie. Masz dziś lekarza i na pewno coś poradzi gdyby te plamienia były nieprawidłowe.
Co do koszmarów, miałam je noc w noc. Śniły mi się krwawe horrory oderwane od rzeczywistości, kłótnie rodzinne, wspomnienia z dzieciństwa przeinaczone w jakieś lęki. Budziłam się zawsze naładowana emocjami. Po jakichś 2 tygodniach się uspokoiło. To chyba hormony tak działają. I stres, bo jednak ciąża wiąże się z różnymi myślami.
 
No
Cześć Dziewczyny, miłego dnia życzę :) udanych wizyt, dobrego apetytu i odpoczynku :)

@Gusia 2106 - tylko spokojnie. Masz dziś lekarza i na pewno coś poradzi gdyby te plamienia były nieprawidłowe.
Co do koszmarów, miałam je noc w noc. Śniły mi się krwawe horrory oderwane od rzeczywistości, kłótnie rodzinne, wspomnienia z dzieciństwa przeinaczone w jakieś lęki. Budziłam się zawsze naładowana emocjami. Po jakichś 2 tygodniach się uspokoiło. To chyba hormony tak działają. I stres, bo jednak ciąża wiąże się z różnymi myślami.
Ja dzisiaj w snach zamordowałam dwie kobiety, biłam się z mamą i zostawiłam faceta....😒 Jaja jakieś
 
Byłam...
Jajko urosło z 3 do 11 mm, ale w środku nie widać nic oprócz małej kropeczki.
Powiedział że jest możliwe że się tak ułożyło ale że jest tez możliwość że nie rośnie...
Kazał mi przyjść w czwartek.
Dał skierowanie do endo.
 
reklama
Do góry