reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Witam kochane...
Znów noc z koszmarami...od 3 nie śpię...
Czy któraś z Was ma również problem z koszmarami?
Dzisiaj wizyta. Jeszcze chyba nigdy tak się nie bałam. Matura to byla pikuś...
Miłego dnia kochane
 
reklama
Dzien dobry wszystkim w PIATEK!!!!
Mam nadzieje, ze sie wyspalyscie!! Ja co prawda kilka razy sie przebudzalam ale bedac na L4 sobie odbije [emoji16]
No i jednak te plamienia to nie przeszły... Czuje że dziś umre od środka [emoji26]
Te Twoje plamienia to takie czyste czy polaczone ze sluzem? W jakim odcieniu?Ja bedac wczoraj na wizycie dowiedzialam sie, ze to normalne bowiem lozysko sie implantuje i ze 30% kobiet ma zabrudzone sluzy. Powodem do niepokoju jest czysta zywa krew-wtedy mam dzwonic do niego.
 
Dzien dobry wszystkim w PIATEK!!!!
Mam nadzieje, ze sie wyspalyscie!! Ja co prawda kilka razy sie przebudzalam ale bedac na L4 sobie odbije [emoji16]Te Twoje plamienia to takie czyste czy polaczone ze sluzem? W jakim odcieniu?Ja bedac wczoraj na wizycie dowiedzialam sie, ze to normalne bowiem lozysko sie implantuje i ze 30% kobiet ma zabrudzone sluzy. Powodem do niepokoju jest czysta zywa krew-wtedy mam dzwonic do niego.
Moje są beżowe, nie do końca brązowe. Nie ma krwi tam, ale strasznie się martwię bo tak ostatnio straciłam dzidzie
 
Mam od wczoraj, choć był moment że zrobily się jaśniejsze, i myślam ze juz przeszło. Mam wizytę dziś kochana.
Strasznie się boje.
Nie mozesz sie stresowac bo to zle wplywa na fasolke. Idz i dopytaj, choc mam przeczucie ze to nic zlego. Ale dla uspokojenia nerwow warto sie udac [emoji6]
 
Mam od wczoraj, choć był moment że zrobily się jaśniejsze, i myślam ze juz przeszło. Mam wizytę dziś kochana.
Strasznie się boje.
Hej ja tez mialam plamienia takie brązowe beżowe nawet przy braniu duphastonu na poczatku... Teraz juz przeszlo ale dalej mam brac duphaston. Będzie dobrze trzymamy kciuki :) daj znac co i jak ;)
 
reklama
Do góry