reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Kazumi współczuję tego uczucia. Ja tak miałam z pieczonym, wystygnietym żółtym serem. Leżał mi i leżał aż w końcu jednak go zwróciłam, praktycznie w tej samej postaci co przyjelam czyli żołądek kompletnie go nie ruszył.
 
reklama
No właśnie ktoś tu wcześniej pisał, że lekarz zlecił część badań a te kazał sobie dorobić prywatnie.
Masz rację. To widocznie pokłosie tych ostatnich doniesień, ze lekarze płacą za "nadprogramowe" badania swoich pacjentów. Tylko jak można lekarzom limitować liczbe skierowań na obowiązkowe badania. Paranoja.

Dzięki. Na razie walczę z pepsi... Może przejdzie. A jak nie to może problem załatwią moje wieczorne mdłości :/
 
no powiem ci szczerze że życzę Ci zygania, ale. to tylko dlatego że ja lekarstw nie znalazłam i dopiero wydalenintego sera przyniosło mi ulgę
 
Kazumi słuchaj tego....
Mieszkam przy szpitalu NEUROpsychiatrycznym. Leczenie są tu ludzie z całego województwa, szpital kompleksowy, odnowiony, z. nowocześnie wyposażona rehabilitacja itd itp
I wyobraź sobie, że qurwa chcą zamknąć oddział NEUROLOGICZNY szpitalu NEUROpsychiatrycznym bo przynosi straty!
do tego zamknął wewnętrzny... To się Qurwa dopiero w głowie nie. mieści
 
Brak słów...
U nas pod pretekstem remontu jeden ze szpitali zamknął oddział dziecięcy. Został tylko drugi szpital... Ciekawe ile pociągnie...

Nie lubię tematów politycznych, ale wszyscy zajmują się pierdołami zamiast prawdziwymi problemami. Będziemy mieć duże pensje, emerytury, plany kapitałowe i niskie podatki... A leczyć będziemy się za granicą lub wcale :/
 
no a PiS obiecał podwyższenie płacy minimalnej do 4 tys, nie wliczając w to lekarzy, nauczycieli i służb mundurowych. Będziemy się. leczyć u znachorow a bronić i ratować nas będą dresiaze z dzielnicy. Zamiast nauczycieli lekcje. będą. prowadzić praktykantki pedagogiki....
 
No właśnie ktoś tu wcześniej pisał, że lekarz zlecił część badań a te kazał sobie dorobić prywatnie.
Masz rację. To widocznie pokłosie tych ostatnich doniesień, ze lekarze płacą za "nadprogramowe" badania swoich pacjentów. Tylko jak można lekarzom limitować liczbe skierowań na obowiązkowe badania. Paranoja.

Dzięki. Na razie walczę z pepsi... Może przejdzie. A jak nie to może problem załatwią moje wieczorne mdłości :/
To nawet ja tak miałam . Mówił , ze czesc na NFZ a resztę prywatnie. Ale tak teraz myśle to dzisiaj ta lekarka dała mi skierowanie i mówiła ze wszystko za darmo 🤷🏻‍♂️

Wiec może trzeba dopytać u siebie w przychodniach jak to jest ?
Ja się cieszę ze mam ten Lux med bo z tego co patrzyłam to ceny tych badań to kosmos i niezła sumka wychodzi
 
Mam mamę pielęgniarkę. Wcześniej pracowała w szpitalu na wewnętrznym . Nawet nie wiecie jak to masakrycznie od środka wyglada.
Teraz pracuje w przychodni ale musiała skończyć studia i tysiąc szkoleń. Ja to ja podziwiam tak po prostu jak człowieka za ta miłość do zawodu bo ja po tym jak traktują pielęgniarki to rzuciłabym wszystkim
 
no a PiS obiecał podwyższenie płacy minimalnej do 4 tys, nie wliczając w to lekarzy, nauczycieli i służb mundurowych. Będziemy się. leczyć u znachorow a bronić i ratować nas będą dresiaze z dzielnicy. Zamiast nauczycieli lekcje. będą. prowadzić praktykantki pedagogiki....

A daj spokój z ta płaca minimalna. Zapłać podatek id tego co idzie ciul wie na co. Wszystko pójdzie do góry. U nas za śmieci już płacimy 100 zł miesięcznie. W październiku była podwyższają o 85 % Leczyć się i tak trzeba prywatnie. Strach pomyśleć o emeryturach.
 
reklama
Do góry