reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
A nie zbliża Ci się przypadkiem termin miesiączki ? Mnie się właśnie zbliża i dość często boli brzuch jak na okres, dosłownie jak na początku [emoji848]

Jakiego koloru to plamienie ? Bierzesz luteinę lub duphaston ? Który tc ?
Hej laski,
Nie wiem co ze mną ale dostałam chyba jakieś plamienia...[emoji29]
 
Dziewczyny , ja chce isc na pierwsza wizytę w 10 tygodniu licząc od daty ostatniej miesiączki , bo wczesniej mi każda ciężarna mówi ze nie ma sensu bo i tak mi nic wielce lekarz nie powie, nie jest to za późno?
 
@Zabajona to najcudowniejsze wieści dzisiaj ❤️❤️❤️

@Gusia 2106 masz możliwość wizyty u lekarza?

Ja jestem po najbardziej żenujacej wizycie na jakiejkolwiek byłam!!! Wstyd! Pani Doktor wręcz śmiała się ze mnie ze jestem na chorobowym i powiedziała żebym nawet jej nie pytała o chorobowe bo ona nie wypisuje / ewentualnie po 20 tygodniu jak coś z ciaza się dzieje.
Ale chociaż usłyszałam pierwszy raz jak maluchowi serduszko bije.
Swoją droga 3 wizyty u 3 różnych lekarzy i każdy co innego . Wczoraj byłam u lekarza i crl= 1.048
A z dzisiejszej wizyty crl=1,58 cm
Możliwa jest taka rozbieżność?
 
Raczej nie jedź póki nie ma krwawienia może w tym terminie normalnie miałabyś okres ??? Organizm pamięta i wtedy może być ból a nawet plamienie. Weź nospe poleż
Mój lekarz mówi że większość IP w tym etapie by nic nie zrobiła nawet przetrzymała by na korytarzu żeby sami się skończyło...brutalna rzeczywistość póki nie ma żywoczerwonej krwi spróbuj nie panikować.
Naprawdę organizm pamięta?
Ja dziś powinnam dostać okres gdyby nie było fasolinki i pojawiło się plamienie ale chyba tylko chwilowe, biegam sprawdzam nic nie widze więcej
 
Naprawdę organizm pamięta?
Ja dziś powinnam dostać okres gdyby nie było fasolinki i pojawiło się plamienie ale chyba tylko chwilowe, biegam sprawdzam nic nie widze więcej
A to widzisz może dlatego ???
Ja tez bym panikowała ale wydaje mi się ze to tylko chwilowe i nic poważnego się nie dzieje.
Dla świetego i własnego spokoju leć do lekarza
 
Lemonada do 10tc musisz mieć zrobione badania wstępne z krwi. więc 10tc na I wizytę to moim zdaniem za późno. no i do becikowego się już chyba nie liczy, tak?
 
reklama
Dziewczyny , ja chce isc na pierwsza wizytę w 10 tygodniu licząc od daty ostatniej miesiączki , bo wczesniej mi każda ciężarna mówi ze nie ma sensu bo i tak mi nic wielce lekarz nie powie, nie jest to za późno?
Pierwsza wizyta powinna się odbyć do 10 tygodnia - jest to nawet warunkiem nabycia prawa do tzw. becikowego. Podobno najlepiej wybrać się koło 8-9 tygodnia i wtedy już wszystko powinno być widoczne.
 
Do góry