reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A ja kawę piję, tylko bardzo delikatną :) i max 3 kubki/dzień.
1 płaska łyżeczka puszczalskiej z dużą ilością mleka.
Nic mi po tym nie jest :)
 
reklama
Można do 200/300 mg kofeiny na dzień. Pamiętajcie że czarna herbata potrafi mieć do 90 mg kofeiny. Więc jak pijecie 2 filiżanki kawki a do tego dużo czarnej herbaty to się przekracza [emoji846]
 
Można ,można.
W każdej ciąży piłam.
Teraz przed tą ciąża nawet do 4-5 dziennie. Dziś wypiłam 3 i mimo że kusi to już więcej nie wypije . No może niezbyt to zdrowe ale ciężko z dnia na dzień się odzwyczaić.
 
Ja kawy już nie piję w ogóle - nie smakuje mi. Herbaty też nie lubię, więc piję tylko chłodne napoje, głównie wodę.
Moja lekarka jest pod względem "zakazów" najlepsza :) Mówi, że praktycznie wszystko to, co przed ciążą, można w ciąży, ale trzeba zachować umiar (oczywiście nie mówiłyśmy o alkoholu i mocnych używkach hehe). Z kąpielą też mnie uspokoiła, bo powiedziała, że jak najbardziej można, ale krótkie 15-20 minutowe i w ciepłej, nie gorącej wodzie.
 
Można ,można.
W każdej ciąży piłam.
Teraz przed tą ciąża nawet do 4-5 dziennie. Dziś wypiłam 3 i mimo że kusi to już więcej nie wypije . No może niezbyt to zdrowe ale ciężko z dnia na dzień się odzwyczaić.
Ja tez pije kawe tak staram sie do 3 przed ciążą nawet do 6 dochodzilam teraz tylko staram sie mleka dolewać choc zdecydowana fanka jestem czarnej
 
Słuchajcie czy bardzo wyjdę na hipohondryczke jak bym pojechała na IP ? No tak mnie boli brzuch jak na @ ,masakra. Do lekarza mam dopiero 11.12. i to jeszcze nowy gin bo mój już nie pracuje niestety a do tego pójdę pierwszy raz.
Sama nie wiem co mam robić.
Czy wziasc nospe i poczekać....
Kuźwa 3 ciąża a ja się czuję jak w pierwszej.
Jedz oczywiście
 
reklama
pojechalam do gina z luxmedu specjalnie w cholere daleko do jednej lekarki co sie jak ludz zachowala jak powiedzialam ze w tym wieku chce sie starac i do tego robila dobre usg po ktoryms moim poronieniu
leze i patrze a ta sie marszczy do tego monitora i cos mlaska pod nosem ze jej nie pasuje ...
dopatrzyla sie dwoch pecherzykow z tym ze drugi zupelnie nieprawidlowo umiejscowiony a w tym jednym ze nie ma pecherzyka zoltkowego ...
ale jak zobaczyla moja mine to mowi zebym poczekala ... 2 godz ona wtedy przechodzi do innego gabinetu i tam jest lepszy sprzet to ona mi zrobi usg na lepszym sprzecie
:O
:O

po 2 godzinach modlitw w samochodzie poszlam na drugie usg
- pecherzyk jest jeden 13mm to drugie nie wiadomo co ... jakas przestrzen po prostu w macicy
- jest pecherzyk zoltkowy
:)
piekny pierscionek w srodku
:)

- trofoblast jeszcze sie nie przykleil dobrze i mam strefe oddzialania i kazala zwiekszyc ilosc duphastonu
 
Do góry