reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Hej dziewczynki ja jednak chyba będę się z Wami żegnać, niestety dziś była pierwsza wizyta na której brak akcji serca, za tydzień powtórzymy USG. Z tego stresu niestety nie zapytałam ale widziałam na kartotece 6+3
Ale nikt nie powiedzial ze musi byc akcja serca. Moja znajoma pierwszy raz uslyszala w 8tc. Glowa do gory!!
 
Hej, tylko daje znac ze dzis po wizycie narazie ciaza jest, serce bije, mimo krwotoku. Jako tako krwiaka i przyczyny krwawien nie widac wiec czekamy nadal na rozwoj wydarzen. Wychodzi 6+4
Zabajona a nie mówiłam ! Cudowne wieści ! Aż się popłakałam czytając, że serduszko jest [emoji8] Będzie dobrze, może to jakieś podrażnienie, cokolwiek ! Ważne, że Ty i fasolinka walczycie [emoji3059]
 
Hej dziewczynki ja jednak chyba będę się z Wami żegnać, niestety dziś była pierwsza wizyta na której brak akcji serca, za tydzień powtórzymy USG. Z tego stresu niestety nie zapytałam ale widziałam na kartotece 6+3
Poczekaj, serduszko pojawi się ciut później ! Musisz wierzyć, że będzie dobrze ! Ściskam mocno [emoji8]
 
@Zabajona - wygląda na to, że ciąża jest silniejsza niż można było sądzić. Oby tak dalej i oby rozwijała się zdrowo! Jak się czujesz?

@Juka69 - wiek ciąży prawdopodobnie obliczono wg ostatniej miesiączki. Ciąża może być młodsza, stąd brak uwidocznionej akcji serca. Czy lekarz powiedział, że coś jest w jego ocenie nie tak? Serce powinno się pojawić do 8 tygodnia ciąży.

@Aniaania25 - dziewczyny nie raz pisały, że przy takich silniejszych bólach/skurczach dostawały luteinę od lekarza. Masz możliwość umówić się na jakąś szybką wizytę?
 
Raczej nie jedź póki nie ma krwawienia może w tym terminie normalnie miałabyś okres ??? Organizm pamięta i wtedy może być ból a nawet plamienie. Weź nospe poleż
Mój lekarz mówi że większość IP w tym etapie by nic nie zrobiła nawet przetrzymała by na korytarzu żeby sami się skończyło...brutalna rzeczywistość póki nie ma żywoczerwonej krwi spróbuj nie panikować.
Na IP ratują życie, ból miesiączkowy jest normalny. Masz krwawienie?
weź nospe i się połóż.
 
reklama
Dzieki dziewczyny. No nic, pozostaje czekac. Ja z objawow mam tylko mdlosci nieprzyjemne, narazie bez wymiotow. Teraz mam schizy bo w szkole syna panuje mega grypa zoladkowa i czuje ze bedzie slabo... w sensie padaja wszyscy jak muchy, codziennie jakies dziecko rzuca pawiem w szkole a polityka tych zasranych angielskich szkol jest ze dzieci maja byc 24h po ustapieniu objawiw czyli jak dziecko nie wymiotuje dzien to ma wrocic do szkoly. Takim sposobem wracaja dzieci ktore dalej sa chore, dalej wymiotuja i dalej zarazaja. Ja sobie tego teraz nie wyobrazam, naprawde to bedzie koszmar mojego zycia.
 
Do góry