reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

@Zabajona to najcudowniejsze wieści dzisiaj ❤❤❤

@Gusia 2106 masz możliwość wizyty u lekarza?

Ja jestem po najbardziej żenujacej wizycie na jakiejkolwiek byłam!!! Wstyd! Pani Doktor wręcz śmiała się ze mnie ze jestem na chorobowym i powiedziała żebym nawet jej nie pytała o chorobowe bo ona nie wypisuje / ewentualnie po 20 tygodniu jak coś z ciaza się dzieje.
Ale chociaż usłyszałam pierwszy raz jak maluchowi serduszko bije.
Swoją droga 3 wizyty u 3 różnych lekarzy i każdy co innego . Wczoraj byłam u lekarza i crl= 1.048
A z dzisiejszej wizyty crl=1,58 cm
Możliwa jest taka rozbieżność?
Moim zdaniem po prostu lekarz sobie źle zaznaczył do pomiaru. Tym bardziej, że wczoraj miałaś ten stary aparat USG.
Zarodek na tym etapie rośnie chyba ok. 1mm na dobę więc to na bank jest błąd pomiaru lekarza.

A co do pani doktor... to wiesz... kobiety w polu pracują, rodzą dzieci i wracają do pracy. Jesteśmy do tego wręcz stworzone. A to, że jest 21 wiek to chyba nie wszyscy sobie jeszcze przyswoili...
A tak poważnie to współczuję naprawdę... To jest ta lekarka od Twojej mamy? Dobrze, że masz wybór pomiędzy kilkoma lekarzami...
 
reklama
Moim zdaniem po prostu lekarz sobie źle zaznaczył do pomiaru. Tym bardziej, że wczoraj miałaś ten stary aparat USG.
Zarodek na tym etapie rośnie chyba ok. 1mm na dobę więc to na bank jest błąd pomiaru lekarza.

A co do pani doktor... to wiesz... kobiety w polu pracują, rodzą dzieci i wracają do pracy. Jesteśmy do tego wręcz stworzone. A to, że jest 21 wiek to chyba nie wszyscy sobie jeszcze przyswoili...
A tak poważnie to współczuję naprawdę... To jest ta lekarka od Twojej mamy? Dobrze, że masz wybór pomiędzy kilkoma lekarzami...
Tak właśnie ta . Mama myślała ze jak wejdzie i powie ze jestem od niej to jakoś inne podejście będzie. Ale aż mi przykro było bo poczułam się jakbym coś złego zrobiła :)
Ale kij jej w oko :) więcej nie wrócę 🤣
Ja rozumiem ze to są lekarze ze to ich praca. Ja nie oczekuje od żadnego z nich głaska ja po głowie ale takie chamskie zachowania są dla mnie nie do przyjęcia
 
No ja raczej jestem w tych co nie lecą z pierwszym lepszym bólem do lekarza ale jakoś tak to dziwne dla mnie.
Ale też mój błąd...bo za dużo kawy pije.
Muszę magnez wziasc.
Leże narazie i zobaczymy.
Narobić też się od rana narobiłam więc może to z wysiłku .
 
@Juka69 - wiek ciąży prawdopodobnie obliczono wg ostatniej miesiączki. Ciąża może być młodsza, stąd brak uwidocznionej akcji serca. Czy lekarz powiedział, że coś jest w jego ocenie nie tak? Serce powinno się pojawić do 8 tygodnia ciąży.
 
@Juka69 - wiek ciąży prawdopodobnie obliczono wg ostatniej miesiączki. Ciąża może być młodsza, stąd brak uwidocznionej akcji serca. Czy lekarz powiedział, że coś jest w jego ocenie nie tak? Serce powinno się pojawić do 8 tygodnia ciąży.
Lekarz nie stwierdził nic inneg i tylko powiedział ze nie ma akcji serca za tydzień powtórzymy badanie USG i jeśli nadal nie bedzie zmian to już koniec. No nie wiem zobaczymy co będzie za tydzień.
 
No ja raczej jestem w tych co nie lecą z pierwszym lepszym bólem do lekarza ale jakoś tak to dziwne dla mnie.
Ale też mój błąd...bo za dużo kawy pije.
Muszę magnez wziasc.
Leże narazie i zobaczymy.
Narobić też się od rana narobiłam więc może to z wysiłku .
A w ciąży można pic kawę ?
 
reklama
Do góry