reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Hej dziewczyny. Moje plamienia wczoraj przerodzily sie w ostry, przeszywajacy bol i spory krwotok... tak ze :( nie wiem, ginekologa najwczesniej moge zobaczyc w srode bo tylko w srody przyjmuje (polski), w szpitalu tutaj noc nie sprawdza niestety. Ale mozna sie chyba juz spodziewac ze jest po wszystkim :( jednak wizyte zarezerwuje zeby sprawdzic oczywiscie.
Brak slow... Normalnie mnie zatkalo... Szkoda ze nie mieszkasz w PL- tutaj od razu do szpitala bym Cie wysylala a tak-nie wiem co napisac
 
Dzień dobry. Nareszcie Was nadrobilam :)
Ja już w pracy, na szczęście tylko do 12, a potem jadę do domu i śpię :) taki mam plan :)
Ja wizytę mam dopiero 10 grudnia, zamierzam też robić tylko badania prenatalne plus pappa.
U mnie Święta w tym roku w końcu poza domem. Idziemy do moich rodziców, tak to już 3 razy pod rząd Wigilia była u mnie.
I mam nadzieję że będzie miło i spokojnie, bo zeszłoroczna była najgorsza. Tyle nerwów sobie zjadłam przez moich rodziców, że dziękuję.
Miłego dnia :*
 
Hej dziewczyny. Moje plamienia wczoraj przerodzily sie w ostry, przeszywajacy bol i spory krwotok... tak ze :( nie wiem, ginekologa najwczesniej moge zobaczyc w srode bo tylko w srody przyjmuje (polski), w szpitalu tutaj noc nie sprawdza niestety. Ale mozna sie chyba juz spodziewac ze jest po wszystkim :( jednak wizyte zarezerwuje zeby sprawdzic oczywiscie.
Bardzo mi przykro....ściskam mocno.
 
No rejestracja od 8, ja bylam o 7.50 a babeczki mi mowia ze sa od 7!!!! I to nie zeby jakas mloda. Babki 50-60 lat!! Spac nie moga...
A jak to jest z tym pierwszeństwem w ciąży? Podobno przepisy uprzywilejowują kobiety ciężarne w placówkach medycznych.
Któraś kiedyś odważyła się skorzystać i wejść przed takimi osobami, które stały w kolejce jeszcze przed otwarciem rejestracji? 😉
 
A jak to jest z tym pierwszeństwem w ciąży? Podobno przepisy uprzywilejowują kobiety ciężarne w placówkach medycznych.
Któraś kiedyś odważyła się skorzystać i wejść przed takimi osobami, które stały w kolejce jeszcze przed otwarciem rejestracji? [emoji6]
Ja korzystam z faktu ze jestem Zasluzonym Krwiodawca, u rodzinnego przechodzi ten fakt-tutaj zobaczymy czy lekarz wezmie pod uwage. A ciezarna jeszcze nie jestem-brak karty ciazy...
 
Hej dziewczyny. Moje plamienia wczoraj przerodzily sie w ostry, przeszywajacy bol i spory krwotok... tak ze :( nie wiem, ginekologa najwczesniej moge zobaczyc w srode bo tylko w srody przyjmuje (polski), w szpitalu tutaj noc nie sprawdza niestety. Ale mozna sie chyba juz spodziewac ze jest po wszystkim :( jednak wizyte zarezerwuje zeby sprawdzic oczywiscie.
Przytulam mocno [emoji3525]
Witajcie, ja jestem juz w poczekalni. Na ta chwile 5 w kolejce. Babeczki od 7 rano siedza choc rejestracja jest od 8 a lekarz od 9. Musze zakonczyc szpitalne leczenie,moze wysle mnie na USG i w koncu zalozy ksiazeczke...
Ja wczoraj poszłam się zarejestrować do rodzinnego, ale jak zobaczyłam co się dzieje przy okienku to osłabłam. Babcie, które normalnie sprawiają wrażenie że ledwo chodzą walczyły jak lwice o to która była wcześniej [emoji23]
 
Ja się cieszę, że w coraz większej liczbie placówek lekarz woła po nazwisku (tj. imieniu bo RODO 😉) i kończą się akcje "kto pierwszy". Jeszcze rok temu u mojej ginekolog zapisy były na godziny a w poczekalni zupełnie inna kolejka... Kobiety, które miały na 18 przychodziły o 13 i wchodziły przed tymi które miały na 14 ale przyszły punktualnie. Był taki chaos, że masakra... i nie, żeby ktoś zapytał czy może wejść wcześniej, bo ma coś do załatwienia, tylko po prostu samowolka.
Byłam też świadkiem jak młoda babka wskoczyła do gabinetu lekarza rodzinnego gdy zauważyła, że kobieta w zaawansowanej ciąży powoli podnosi się z ławki - słusznie oceniła, że zanim tamta dotrze do drzwi to ona już będzie w środku... Horror jakiś...

Dlatego byłam ciekawa czy zdarzyło Wam się korzystać z pierwszeństwa czy wolicie nie prowokować głupich dyskusji w stylu "jak ja byłam w ciąży to...."
 
Hej dziewczyny. Moje plamienia wczoraj przerodzily sie w ostry, przeszywajacy bol i spory krwotok... tak ze :( nie wiem, ginekologa najwczesniej moge zobaczyc w srode bo tylko w srody przyjmuje (polski), w szpitalu tutaj noc nie sprawdza niestety. Ale mozna sie chyba juz spodziewac ze jest po wszystkim :( jednak wizyte zarezerwuje zeby sprawdzic oczywiscie.
koniecznie idz do lekarza czasami sie zdazrzaja krwotoki a maluszek jest silny i rodzi sie zdrowy !
trzymaj sie
 
reklama
Hej dziewczyny. Moje plamienia wczoraj przerodzily sie w ostry, przeszywajacy bol i spory krwotok... tak ze :( nie wiem, ginekologa najwczesniej moge zobaczyc w srode bo tylko w srody przyjmuje (polski), w szpitalu tutaj noc nie sprawdza niestety. Ale mozna sie chyba juz spodziewac ze jest po wszystkim :( jednak wizyte zarezerwuje zeby sprawdzic oczywiscie.
Bardzo mi przykro trzymaj się
 
Do góry