reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Cześć Dziewczyny, nie stresujcie się od rana. Te objawy przychodzą i odchodzą. Poziom hormonów zmienia się wielokrotnie w ciągu doby a organizm też potrafi przyzwyczajać się do ich zwiększonej dawki.

U mnie w ciągu dnia jest spoko (tylko zmęczenie daje się we znaki) a wieczorem mdłości i nawet wymioty. Po tygodniach bez apetytu i z ciągłymi nudnościami jest dużo lepiej i bardzo mnie to cieszy.

Ja dziś pracuję z domu i w tak zwanym międzyczasie będę się szykować na wizytę u lekarza. Cieszę się na tę kartę ciąży jak na prawo jazdy hehehe pierwszy oficjalny dokument 😋

Paulina - mam nadzieję, że Ci to szybko minie. Głowa do góry!

Miłego dnia wszystkim życzę!
 
reklama
Cześć Dziewczyny, nie stresujcie się od rana. Te objawy przychodzą i odchodzą. Poziom hormonów zmienia się wielokrotnie w ciągu doby a organizm też potrafi przyzwyczajać się do ich zwiększonej dawki.

U mnie w ciągu dnia jest spoko (tylko zmęczenie daje się we znaki) a wieczorem mdłości i nawet wymioty. Po tygodniach bez apetytu i z ciągłymi nudnościami jest dużo lepiej i bardzo mnie to cieszy.

Ja dziś pracuję z domu i w tak zwanym międzyczasie będę się szykować na wizytę u lekarza. Cieszę się na tę kartę ciąży jak na prawo jazdy hehehe pierwszy oficjalny dokument 😋

Paulina - mam nadzieję, że Ci to szybko minie. Głowa do góry!

Miłego dnia wszystkim życzę!
Oby!!!!! Bo serio dwie ciąże za mną i ani w jednej tak się nie męczyłam
 
Hej dziewczyny. Moje plamienia wczoraj przerodzily sie w ostry, przeszywajacy bol i spory krwotok... tak ze :( nie wiem, ginekologa najwczesniej moge zobaczyc w srode bo tylko w srody przyjmuje (polski), w szpitalu tutaj noc nie sprawdza niestety. Ale mozna sie chyba juz spodziewac ze jest po wszystkim :( jednak wizyte zarezerwuje zeby sprawdzic oczywiscie.
 
U mnie w miescie wszystko jest mozliwe... Wiele rzeczy moze zaskoczyc
Nie wiem Bejb skąd jesteś, ale w mojej przychodni rejonowej są panie, które przychodzą godzinę przed otwarciem drzwi (‼️) żeby być pierwszymi w kolejce do rejestracji. Swojego miejsca bronią niczym wściekłe psy, a często wcale nie są to emerytki 🤔
 
Nie wiem Bejb skąd jesteś, ale w mojej przychodni rejonowej są panie, które przychodzą godzinę przed otwarciem drzwi ([emoji845]) żeby być pierwszymi w kolejce do rejestracji. Swojego miejsca bronią niczym wściekłe psy, a często wcale nie są to emerytki [emoji848]
No rejestracja od 8, ja bylam o 7.50 a babeczki mi mowia ze sa od 7!!!! I to nie zeby jakas mloda. Babki 50-60 lat!! Spac nie moga...
 
reklama
Hej dziewczyny. Moje plamienia wczoraj przerodzily sie w ostry, przeszywajacy bol i spory krwotok... tak ze :( nie wiem, ginekologa najwczesniej moge zobaczyc w srode bo tylko w srody przyjmuje (polski), w szpitalu tutaj noc nie sprawdza niestety. Ale mozna sie chyba juz spodziewac ze jest po wszystkim :( jednak wizyte zarezerwuje zeby sprawdzic oczywiscie.
Nie wiem co napisać... trzymaj się jakoś.
Koniecznie idź do lekarza skontrolować sytuację. Oby wszystko się Wam poukładało.
 
Do góry