reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ile się starałaś? Gratulacje[emoji16]
Odstawiłam tabletki w lutym a starać tak porządnie zaczęliśmy się w lipcu. Po drodze wyszło ze moje jajniki są jak dziurawy ser, hormony masakryczne i do tego brak owulacji. I jeszcze do tego niedoczynność tarczycy niby wyregulowana ale skakało od czasu do czasu.
 
reklama
Też o tym czytam, ze to normalne ale wolałam się upewnić u źródła nie ma to jak opinia samych zainteresowanych. Dzięki

Ja w pierwszej ciazy mialam mocne bole podobne do miesiaczkowych.
Ale oczywiscie mozna sie ich przestraszyc, no bo ciaza a tu takie bole. Ginekolog uspokajala mnie, ze to zupelnie normalne :)
Oczywiscie jak bol jest nie do zniesienia i towarzyszy mu jakies plamienie no to juz trzeba jak najszybciej do lekarza, ale w innym wypadku nie ma sie co martwic ;)

Dziewczyny jakie dzis zachcianki jedzeniowe mialyscie, pochwalcie sie :p ja korzystam poki jeszcze nie ma mdlosci jako takich, bo jak sie pojawia to koniec i na nic nie bede mogla spojrzec :p

@Fabianowa fajnie, ze tak szybko Wam sie udalo pomimo niesprzyjajacych okolicznosci :)
 
A za mną chodzi mięcho. Szaszłyki, karkoweczka z grilla, kiełbasa z grilla, mielone, schabowe, na kanapkę po 3 plasterki wędliny, do tego keczup i musztarda.
Odrzucilo mnie od słodyczy
 
Maka nie lubię ogólnie, ale kebaba z baraniną i duża ilością surówek to bym normalnie nosem wciągnęła
 
w burger King byłam w zeszły czwartek, zjadłam stripsy? takie kurczacze kotleciki. dobre było, nie mam wyrzutów sumienia. nie zywie się tym na codzień
 
A w pierwszej ciąży miałam fazę na chleb że smalcem, skwarkami i cebulą, do tego wiadro gorącej herbatki
 
reklama
Do góry