reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Nigdy tego nie zapomnę ,ani mu nie zaufam,nie było zdrady fizycznej ,Ale psychiczna była, uwierz że latały krzesła w kuchni błagał i ryczał jak dziecko, ale co mam teraz zrobić? On wie ,że jeszcze się o czymś dowiem to pakuje się i się wynosi z domu.
Nie jest łatwo się pożegnać....nigdy się nie zaufa na 100 pr. Gdzieś z tyłu głowy siedzi
 
Nie nadrobię Was ząb cholerę a nie dawno wstaliśmy dopiero 😱😱😱

Co do rodziny to ja z siostra jako takonutrzynujemybkontakt. Mamę mam kochana ale do wnuków tez się nie garnie .
Z teściami obym się często nie widywała .

Teściowa strasznie irytująca jest. Z teściem już były ostre wymiany zdań :) Hebronu drudzy mieszkają w obrębie 100 km wiec luz
 
Paulina jak to wstaliscie?

Dziewczyny ja mam ciąże spożywcza od kilku lat....
A teraz
11536095-855686124501832-1485600515438713562-n.jpg
 
reklama
Do góry