reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A i wiecie co? Moja mama jest zerowym wsparciem dla nas, wręcz nie cieszy się że jestem w ciąży. Ale już rozgłasza, że będzie babcią po raz trzeci. Prosiłam o dyskrecję ale co tam...
 
reklama
A i wiecie co? Moja mama jest zerowym wsparciem dla nas, wręcz nie cieszy się że jestem w ciąży. Ale już rozgłasza, że będzie babcią po raz trzeci. Prosiłam o dyskrecję ale co tam...
Przybij piątkę moja tez nie pała entuzjazmem ;)
A może z nią porozmawiaj żeby Wy nie chcecie wszystkim doookola mówić i ze to Wasza decyzja i prosiliśmy o uszanowanie
 
Hej, moje dzieciaki dziś przespały całe noce w swoich łóżkach, więc i ja w miarę wyspana. Koło południa jedziemy do alergologa, więc przed wyjazdem na szybko pierogi, a wieczorem pewnie coś zamówimy. U mnie dziś meeega mdłości. Postanowiłam w następnym tygodniu przejść się do innego lekarza. No niestety nie wytrzymam do Mikołaja.

Jakie pierogi będziesz robić ? Ja mam ochotę ze szpinakiem albo kapusta i grzybami
 
Przybij piątkę moja tez nie pała entuzjazmem ;)
A może z nią porozmawiaj żeby Wy nie chcecie wszystkim doookola mówić i ze to Wasza decyzja i prosiliśmy o uszanowanie
Niestety ona się z naszym zdaniem nie liczy. Jak jej zwracam uwagę to się obraża... Dla niej jest najważniejsze, żeby inni uważali ją za super babcię. Poszła do drugiej pracy już parę lat temu i zgadnij co mówi: musiała iść bo przecież musi MI pomagać. Zaznaczam, że w żaden sposób nie pomaga, ani finansowo, ani w opiece. Poszła do drugiej pracy żeby mieć na swoje zachcianki (ubrania i buty w czterech dużych pokojach, są wszędzie po prostu). Wkurza mnie to, bo opowiada mega głupoty. Radzimy sobie sami, w tym roku kupiliśmy mieszkanie, dzieciaki mają wszystko czego potrzebują. Nigdy nie prosiliśmy o pomoc rodziców. Pewnie, nie wyjeżdżamy co roku na mega wakacje, ale jeździmy z Maluchami do zoo, nad zalew czy w inne ciekawe miejsca. Tylko przez to co opowiada wychodzimy na nie wiadomo kogo, bo przecież musiała przez nas iść do drugiej pracy.
 
Karusia przykro mi że masz takie relacje, mamą :(
nie pozostaje nic. innego jak żyć własnym życiem.

A. co do pierogów to ja kupuje w garmazerce po kilka sztuk z każdego rodzaju, bo u mnie mieszka trochę więcej osób niż tylko ja z mężem i córka i każdy lubi inne i w różnych ilościach. to jakbym miała lepic to bym musiała zrobić po małej miseczce 5 farszy, to ja dziękuję bardzo. A w garmazerce 5takich,10 takich, 20 takich i z głowy.

Ja. już córcie zaprowadziłam do przedszkola, poszła z uśmiechem na ustach :) z. biglicą. się powściekalam, jeszcze Gary pomyje (nie mam zmywarki :/) i można leżeć i pachnieć ciążą :D
 
Jak się zakończyło zle przyrastanie bety w poprzednich ciążach? Ja się staram się martwić ale okropnie się stresuje, nie wiem czego mam się spodziewac [emoji17]
nie zakoczylo sie dobrze :( to moja 6 ciaza w ciagu ostatnich 14 miesiecy :( w kazdej poprzedniej beta przyrastala dobrze do ok 14-16dpo a pozniej przyrosty byly juz minimalne :(
 
Hej kobietki. U mnie krwawienie ustapilo po 1 dniu wiec dzis ide sprawdzic u polskiego ginekologa co sie stalo. Na pewno nie poronilam bo wiem jak wyglada poronienie samoistne. Boje sie cholernie ze moze to ciaza pozamaciczna, albo w bliznie po cesarce, ze znow zle sie rozwija (takie krwawienia mialam tylko przy bardzo zle rokujacych ciazach). Dzis dopiero 5+4 wiec zobaczymy co pan ginekolog na to. Nie mialam w planie tej wizyty ale nie mam wyjscia. Nie chce znow chodzic z martwa ciaza ponad miesiac czy dluzej. Trzymajcie kciuki co by nie bylo zeby bylo w miare ok.
 
Hej kobietki. U mnie krwawienie ustapilo po 1 dniu wiec dzis ide sprawdzic u polskiego ginekologa co sie stalo. Na pewno nie poronilam bo wiem jak wyglada poronienie samoistne. Boje sie cholernie ze moze to ciaza pozamaciczna, albo w bliznie po cesarce, ze znow zle sie rozwija (takie krwawienia mialam tylko przy bardzo zle rokujacych ciazach). Dzis dopiero 5+4 wiec zobaczymy co pan ginekolog na to. Nie mialam w planie tej wizyty ale nie mam wyjscia. Nie chce znow chodzic z martwa ciaza ponad miesiac czy dluzej. Trzymajcie kciuki co by nie bylo zeby bylo w miare ok.
Mooocmo trzymam kciuki ❤️❤️❤️❤️ Daj znać co i jak
 
reklama
Hej kobietki. U mnie krwawienie ustapilo po 1 dniu wiec dzis ide sprawdzic u polskiego ginekologa co sie stalo. Na pewno nie poronilam bo wiem jak wyglada poronienie samoistne. Boje sie cholernie ze moze to ciaza pozamaciczna, albo w bliznie po cesarce, ze znow zle sie rozwija (takie krwawienia mialam tylko przy bardzo zle rokujacych ciazach). Dzis dopiero 5+4 wiec zobaczymy co pan ginekolog na to. Nie mialam w planie tej wizyty ale nie mam wyjscia. Nie chce znow chodzic z martwa ciaza ponad miesiac czy dluzej. Trzymajcie kciuki co by nie bylo zeby bylo w miare ok.
Trzymam mocno ✊
 
Do góry