reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Hej 😁 Udało mi się Was nadrobić. Wszystkim gratuluję bijących serduszek, wzrastającej bety czy dwóch kreseczek ♥

Wczoraj pojechałam przed pracą do laba a tam kartka, że nieczynne 🤦 To chyba był znak, żeby tej bety znów nie robić.

Dzisiaj pierwsza wizyta na 15.20 - stres ogromny. Nie mam wypisu ze szpitala z diagnozą a nie mam jak pojechać po ksero i pewnie lekarka na słowo nie uwierzy w moje choroby 🤣 Jakie pytanka zadawałyście na 1 wizycie ? Jak się przygotować ? Każda wskazówka dla mnie będzie mega cenna 🙏
 
reklama
Dziewczyny. Powie mi ktoras co oznacza GA 7w1d pod CRL skoro GA 6w6d ponizej to tydzień ciazy? Przegladnęlam stare usg syna i ma tylko jedną wartość. Jeszcze myslalam ze moze oznaczony jest tydzien który powinien być, ale wg lekarki powinien byc wczoraj 8t0d
20191120_070754.jpeg
 
Dziewczyny. Powie mi ktoras co oznacza GA 7w1d pod CRL skoro GA 6w6d ponizej to tydzień ciazy? Przegladnęlam stare usg syna i ma tylko jedną wartość. Jeszcze myslalam ze moze oznaczony jest tydzien który powinien być, ale wg lekarki powinien byc wczoraj 8t0dZobacz załącznik 1047530
Jedno GA wiek ciazy wedlug ostatniej @ a drugie GA to wiek wedlug wielkości CRL
 
jak masz głupie myśli, denerwujesz się, podnosi ci się tętno, i ciężko zasnąć :/

nie mogę wykluczyć tego samego u mnie :/
Nerwa mam strasznego
Z jednej strony chetnie bym na bete skoczyla ...a z drugiej boje sie ze zobacze ze zle przyrasta jak w ostatnich ciazach :( beta z poniedzialku niby jeszcze ok ale spodziewalalam sie wyzszego wyniku :( i chyba wszystko przez to :(
 
Jak się zakończyło zle przyrastanie bety w poprzednich ciążach? Ja się staram się martwić ale okropnie się stresuje, nie wiem czego mam się spodziewac [emoji17]
Nerwa mam strasznego
Z jednej strony chetnie bym na bete skoczyla ...a z drugiej boje sie ze zobacze ze zle przyrasta jak w ostatnich ciazach :( beta z poniedzialku niby jeszcze ok ale spodziewalalam sie wyzszego wyniku :( i chyba wszystko przez to :(
 
Hej 😁 Udało mi się Was nadrobić. Wszystkim gratuluję bijących serduszek, wzrastającej bety czy dwóch kreseczek ♥

Wczoraj pojechałam przed pracą do laba a tam kartka, że nieczynne 🤦 To chyba był znak, żeby tej bety znów nie robić.

Dzisiaj pierwsza wizyta na 15.20 - stres ogromny. Nie mam wypisu ze szpitala z diagnozą a nie mam jak pojechać po ksero i pewnie lekarka na słowo nie uwierzy w moje choroby 🤣 Jakie pytanka zadawałyście na 1 wizycie ? Jak się przygotować ? Każda wskazówka dla mnie będzie mega cenna 🙏
[/QUOTE
A ja mam ochotę umówić się na przyszły tydzień do innego lekarza. No nie wytrzymam do Mikołaja.
A w którym jesteś teraz tyg?
 
reklama
Do góry