reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dzień dobry laseczki !
Miałam się odzywać w pracy, w ogóle nie dałam rady :(
Teraz prosto z pracy przyjechałam do lekarza i czekam na wizytę żeby zrobić tą bete :)
Witam wszystkie nowe mamusie !
Jak wasze dolegliwości ? Mam nadzieję że wszystko u Was gra ! Ja oprócz małych kłuć i cycków nic nie odczuwam.
Ale jaja w pracy, bo szef mnie zapytał czy chce mu coś powiedzieć, a ja pytam co niby??A on że pięknie wyglądam i oczy mi błyszczą jakobym była w ciąży.
Kopara na ziemie mi spadła ![emoji122][emoji122] Brawo myślę, kur. Jasnowidz się znalazł :D I mówię jak będę to Ci powiem i uciekłam z biura :D
Cos w tym jest-wczoraj poszlam na szybkie zakupy i spotykam kolezanke. Ta mi mowi "jej ale sie zmienilas, na cerze i oczy Ci blyszcza. Normalnie promieniejesz" a ja jej mowie, ze najwyrazniej powinnam chodzic bez makijaz, bo zakrywa mi naturalny urok [emoji1787]
 
U mnie dziś z om 6+1 :)
Cały dzień czuje wszystko że zdwojoną siłą... Zrobiłam się tak wrażliwa na zapachy że wyczuje wszystko z daleka 😂
Nad imieniem jeszcze nie myśleliśmy😊
 
Witam wszystkie nowe Mamusie. Trochę Was nadrobiłam .
Ja byłam u tego dentysty ale czy coś mi pomogła to nie wiem bo dalej boli 🤷🏻‍♂️ Zaleczyła mi kanałowo dała znieczulenie . Coś czuje ze jutro będę znowu lecieć .

My imiona już od dawna mamy wybrane Hanna Emilia lub Stanisław 😊
 
Nie myśleliśmy nad imionami. Raczej poczekamy na ustalenie płci i wtedy zacznie się burza mózgów ;)

Mówicie o jasnowidzach? W dniu gdy zrobiłam drugi test ciążowy byłam w odwiedziny u moich rodziców a Mama nagle: "śniło mi się, że jedna z moich córek zaszła w ciążę i urodziła dziewczynkę. Nie powiem która..." I w tym momencie świdrujące spojrzenie na mnie.
Ja sobie myślę, świetnie kur... Mam chyba kamerkę w domu albo co najmniej podsłuch...
 
Zgadzam się, coś w tym jest [emoji28] Mi też szef tydzień temu powiedzial że ładnie wyglądam i promienieje, teściowa jak mnie zobaczyla zapytała czy w ciąży nie jestem to tak ładnie wyglądam [emoji2370]
Cos w tym jest-wczoraj poszlam na szybkie zakupy i spotykam kolezanke. Ta mi mowi "jej ale sie zmienilas, na cerze i oczy Ci blyszcza. Normalnie promieniejesz" a ja jej mowie, ze najwyrazniej powinnam chodzic bez makijaz, bo zakrywa mi naturalny urok [emoji1787]
 
reklama
Nie myśleliśmy nad imionami. Raczej poczekamy na ustalenie płci i wtedy zacznie się burza mózgów ;)

Mówicie o jasnowidzach? W dniu gdy zrobiłam drugi test ciążowy byłam w odwiedziny u moich rodziców a Mama nagle: "śniło mi się, że jedna z moich córek zaszła w ciążę i urodziła dziewczynkę. Nie powiem która..." I w tym momencie świdrujące spojrzenie na mnie.
Ja sobie myślę, świetnie kur... Mam chyba kamerkę w domu albo co najmniej podsłuch...
Hihi :D No to wygrała jak jeszcze będzie dziewczyna !
 
Do góry