reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Mniam, podziel się szarlotka [emoji39]
Ugotowałam rosół. Zaraz muszę posprzątać kuchnie bo mi dziś zmywarkę przywożą. Ja nie wiem jak to jest, że w kuchni zawsze coś jest do posprzątania.
A teraz chwila przerwy na Inkę i szarlotkę [emoji854]

Co do tych leków i endo to może są różne podejścia, nie wiem.
 
Cześć [emoji16] Wiem co to starania dłuższy czas...[emoji51] Gratuluję i życzę nudnej ciąży
Cześć dziewczyny chciałbym do was dołączyć wczoraj zrobiłam test i mam cien cienia więc chyba się udało. Starałam się z mężem od maja więc troszkę to po trwało.....
 
Dzień dobry laseczki !
Miałam się odzywać w pracy, w ogóle nie dałam rady :(
Teraz prosto z pracy przyjechałam do lekarza i czekam na wizytę żeby zrobić tą bete :)
Witam wszystkie nowe mamusie !
Jak wasze dolegliwości ? Mam nadzieję że wszystko u Was gra ! Ja oprócz małych kłuć i cycków nic nie odczuwam.
Ale jaja w pracy, bo szef mnie zapytał czy chce mu coś powiedzieć, a ja pytam co niby??A on że pięknie wyglądam i oczy mi błyszczą jakobym była w ciąży.
Kopara na ziemie mi spadła !👏👏 Brawo myślę, kur. Jasnowidz się znalazł :D I mówię jak będę to Ci powiem i uciekłam z biura :D
 
Montek tez mam ta apke :)

Locala muszę Cię zmartwić ale moja córa mi zabrała i wzięłam tylko kęsa hehe ale to i Dobrze bo muszę uważać co jem :)
Zrobię w weekend cała blachę to poczęstuje każdą ;)

Co do imion to ja nawet nie myśle bo i tak nie wymyślę. Mi się jakoś żadne nie podoba. U córki wybierał mąż i to zadecydowaliśmy dopiero jak już wyszła na powierzchnie. Także zobaczymy :)
A Ty już coś wybrałaś ?
 
Dzień dobry laseczki !
Miałam się odzywać w pracy, w ogóle nie dałam rady :(
Teraz prosto z pracy przyjechałam do lekarza i czekam na wizytę żeby zrobić tą bete :)
Witam wszystkie nowe mamusie !
Jak wasze dolegliwości ? Mam nadzieję że wszystko u Was gra ! Ja oprócz małych kłuć i cycków nic nie odczuwam.
Ale jaja w pracy, bo szef mnie zapytał czy chce mu coś powiedzieć, a ja pytam co niby??A on że pięknie wyglądam i oczy mi błyszczą jakobym była w ciąży.
Kopara na ziemie mi spadła !👏👏 Brawo myślę, kur. Jasnowidz się znalazł :D I mówię jak będę to Ci powiem i uciekłam z biura :D
[/QUOTENo to faktycznie jasnowidz :)
Nic tylko się cieszyć z promiennego wyglądu :)
 
reklama
Dzień dobry laseczki !
Miałam się odzywać w pracy, w ogóle nie dałam rady :(
Teraz prosto z pracy przyjechałam do lekarza i czekam na wizytę żeby zrobić tą bete :)
Witam wszystkie nowe mamusie !
Jak wasze dolegliwości ? Mam nadzieję że wszystko u Was gra ! Ja oprócz małych kłuć i cycków nic nie odczuwam.
Ale jaja w pracy, bo szef mnie zapytał czy chce mu coś powiedzieć, a ja pytam co niby??A on że pięknie wyglądam i oczy mi błyszczą jakobym była w ciąży.
Kopara na ziemie mi spadła !👏👏 Brawo myślę, kur. Jasnowidz się znalazł :D I mówię jak będę to Ci powiem i uciekłam z biura :D
Faktycznie jasnowidz ;)
Nic, tylko się cieszyć z promiennego wyglądu:)
 
Do góry