reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Nie myśleliśmy nad imionami. Raczej poczekamy na ustalenie płci i wtedy zacznie się burza mózgów ;)

Mówicie o jasnowidzach? W dniu gdy zrobiłam drugi test ciążowy byłam w odwiedziny u moich rodziców a Mama nagle: "śniło mi się, że jedna z moich córek zaszła w ciążę i urodziła dziewczynkę. Nie powiem która..." I w tym momencie świdrujące spojrzenie na mnie.
Ja sobie myślę, świetnie kur... Mam chyba kamerkę w domu albo co najmniej podsłuch...
Z tymi snami cos jest. Ja snilam o pozytywnym tescie a tydzien pozniej "bum"i jest!
Moj maz rowniez uznal ze jestem w ciazy, gdy podczas przytulanek raz uskarzylam sie glosno o tkliwosc sutkow.
Moj tesc to dopiero aparat! 3 tyg temu uznal, ze na ostatkach, jakie maja byc w ta sobote nie bede pila bo...bede w ciazy!! Kurcze a ja sama nawet tego jeszcze nie wiedzialam...
 
reklama
Z tymi snami cos jest. Ja snilam o pozytywnym tescie a tydzien pozniej "bum"i jest!
Moj maz rowniez uznal ze jestem w ciazy, gdy podczas przytulanek raz uskarzylam sie glosno o tkliwosc sutkow.
Moj tesc to dopiero aparat! 3 tyg temu uznal, ze na ostatkach, jakie maja byc w ta sobote nie bede pila bo...bede w ciazy!! Kurcze a ja sama nawet tego jeszcze nie wiedzialam...
Haha :D B napić to się szybko nie napijemy :D
 
Podobno w czasach naszych babek albo i dalej umiano powiedziec jaka plec dziecka bedzie. Takich "wrozb" jest tysiace a najlepsza jest wlasna intuicja... Podpowiada ona Wam juz cos?

W dzieciństwie jak bawiliśmy się w dom zawsze byl pierwszy chłopczyk żeby córeczka miała starszego brata :D
Ale chciałabym dzirwuszke <3 Marysia
 
po mnie nikt nie poznał.
Włosy mam w trwgicznym stanie po moich majowych eksperymentach i muszę ściąć te eksperymenty, aktualnie wyglądam jak kupa G.
 
gorzej
trwałą sobie zrobiłam :D
wygladalam zajebiscie, bo miałam dosyć długie włosy, farbuje na czerwono i do tego piękne świeże loki 😍
Ale od września chyba włosy mi się wykruszyly i aktualnie muszę ściąć trwałą. Włosow już prawie nie mam, a te co mam kończą się na różnych długościach, najdłużej do uszu. Prosiłam fryzjerka żeby mi maxymalnie powycinala
 
Po mnie tez nikt nie poznał. A moje włosy są matowe, chropowate i jak u stracha na wróble. Zachowują się identycznie jak w poprzedniej ciąży. Normalnie takich nie mam. Także jak mnie moja fryzjerka za tydzień zobaczy to odrazu będzie wiedziała.

Ale się czuje kiepsko. Przydałaby się niania od zadań specjalnych. Ja bym się poszła wyspać a ta zajęła się dzieckiem. Dziś wygrywa u nas niestety tv :(
 
reklama
Do góry