reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

u nas w sumie podobne zabawki. Ale zauważyłam ze lepiej się bawi jak ma np 1 czy 2 i po jakimś czasie jej się zamienia na inna.
lepsze zainteresowanie. Lyzeczka silikonowa jest najlepszym gryzakiem 🤣(oczywiście tylko w krzesełku pod nadzorem jak Np muszę sobie zrobić śniadanie )
Pilot telefon masakra 🙈 ostatnio nawet dojrzała jak z pod poduszki wystawał róg tel i od razu wielki uśmiech 🤣
Pewnie dlatego ze często z tatusiem rozmawiamy przez kamerę.
male grzechotki to chyba najlepsza zabawka. Tak żeby mogła dobrze złapać i uderzając o coś hałasuje 🙈 albo szeleszczące. Lubi tez takiego jakby króliczka z canpol bo może go zjeść bo ma plastikowe kolka, szeleszczące uszka i delikatnie grzechoczę, to było najlepiej wydane 10zl😂Wczoraj kupiłam jej książeczkę ta taka śliska to ja zjada ( nie wiem jak ja nazwać. Jest z czegos takiego jak kółko do pływania 😂)
A i mamy taka pompowana matę z woda i pływającymi rybkami to czasem fajnie sobie łapie i puka w nie ręka.
w łóżeczku dalej króluje zjadanie karuzeli, a na przewijaku panienka częstuje się pampersami.
Ponoc najlepsza zabawka dla dzieci jest silikonowy pędzel z kuchni ale nie próbowałam
Śliczna córeczka ❤️❤️
 
reklama
dzieczyny jakie zabawki dajecie dzieciom po ty 6 miesiacu, bo u nas to same gryzaki, jakies grajace misie, miekkie klocki o natalka widze sie nimi nudzi, macie cos do polecenia?
U nas się sprawdzają: piłeczki sensoryczne o różnych kształtach, szeleszcząca książeczka, grzechotki które piszczą, silikonowe przylepne żabki (na oknie przylepiam i nad przewijakiem na kaflach) - ciągle je zdejmuje z przyssawek 😃. Zrobiłam jeszcze sensoryczne butelki Montessori (z brokatem).
Ale. Największe zainteresowanie budzą: nogi mamy i taty, krzesełko do karmienia, robot odkurzacz, pędzelek i łopatka silikonowe, stół w kuchni, słuchawki, ładowarka 😃 jak mu pokazać słuchawki albo ładowarkę, to pełza i do drugiego pokoju by tylko złapać 😃
Więc nowych zabawek nie kupujemy w ogóle, wszystko co jest w domu jest najbardziej ciekawym.
Niedawno oglądaliśmy leżąc na brzuchu jak pralka pierze - 10-15 minut ciszy 😁😁😁
 
Posłuchajcie tego 😂 po kąpieli przy której płakała jak ja wycierałam ubierałam. Zjadła butle i nabrała mocy 😂🙈

inaczej nie udało się tu dodać
Dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy sami 😃😃😃 ale mi się wydaje, że nasz synek jeszcze głośniej krzyczy i piszczy 🙈
Nie wiem, podobno dzieci poznają swój głos cały czas, dlatego tak wokalizują 😀
 
Dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy sami 😃😃😃 ale mi się wydaje, że nasz synek jeszcze głośniej krzyczy i piszczy 🙈
Nie wiem, podobno dzieci poznają swój głos cały czas, dlatego tak wokalizują 😀

Tyle ze to było przed spaniem Haha to mi ręce opadły już myślałam ze nie ma szans na spanie tylko będzie się tak drzeć 🙈 po godzinie wkoncu zasnęła przy cycku 😅
 
Nasz też często przed snem wariuje a tu nagle zasypia gdzie zupełnie się na to nie zanosiło 😲

Dziewczyny, czy którejś dziecię krzyżuje nóżki w wyproście? Ja czytałam u Mamy Fizjoterapeuty że to nic dobrego a kilka dni potem Mikel zaczął tak robić 🤦🏼‍♀️ normalnie samospełniająca się przepowiednia... No i się martwię o niego :( wygląda to tak jak na załączonych zdjęciach, jak leży na brzuszku to też krzyżuje :(
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-02-04-13-26-44-501_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-02-04-13-26-44-501_com.miui.gallery.jpg
    516,4 KB · Wyświetleń: 78
  • Screenshot_2021-02-04-13-26-41-256_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-02-04-13-26-41-256_com.miui.gallery.jpg
    348,1 KB · Wyświetleń: 79
  • Screenshot_2021-02-04-13-26-38-270_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-02-04-13-26-38-270_com.miui.gallery.jpg
    355,2 KB · Wyświetleń: 77
Nasz też często przed snem wariuje a tu nagle zasypia gdzie zupełnie się na to nie zanosiło 😲

Dziewczyny, czy którejś dziecię krzyżuje nóżki w wyproście? Ja czytałam u Mamy Fizjoterapeuty że to nic dobrego a kilka dni potem Mikel zaczął tak robić 🤦🏼‍♀️ normalnie samospełniająca się przepowiednia... No i się martwię o niego :( wygląda to tak jak na załączonych zdjęciach, jak leży na brzuszku to też krzyżuje :(

Ale śliczny 😍

Zosia tak nie robi bo ciagle kopie nogami. Jak jest na brzuszku to tez sobie tupta. A na plecach to czasem mam wrażenie ze te nogi będą na żyrandolu kiedyś 😂
Poszukaj może są jakieś ćwiczenia jak to nie jest ok
 
reklama
dzieczyny jakie zabawki dajecie dzieciom po ty 6 miesiacu, bo u nas to same gryzaki, jakies grajace misie, miekkie klocki o natalka widze sie nimi nudzi, macie cos do polecenia?
To jest nasze top 5 😁 teściowie kupili starszym wnukom zestaw tych plastikowych kręgli co tu widac jeden różowy (Kostek zajumał 😅) i to słuchajcie jest hit, potrafi pół dnia tym chodzić w rączce lizać, podgryzać itd😁
 
Do góry