reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

wlasnie wyszłam od innego 🙈 zbadał mnie dokładnie, rozwarcia żadnego nie ma, zrobił znowu usg, malutka dzisiaj ważyła około 3 kg, nadal trochę mało jak na rozpoczęty 40 tc, co? Ale już i tak jestem uspokojona, może po prostu taka ma być i już, pojadę do szpitala tego 20.07 na CC, tak jak byłam umówiona i już nic nie zmieniam. Zapewniał, że jest wszystko w porządku, uff teraz mogę spokojnie zacząć dzień 😅
Dziewczynki z natury bywają zwykle mniejsze. Jest jeszcze ta tolerancja błędu na usg. Mi dzisiaj powiedzial ze niby wg usg mala ma 3700 ale granica błędu do 550g i ze nie wygląda na taką masę. Nadal podtrzymał ze będzie chuda a dluga stad tez mogą się pojawiać takie whanięcia.
Dzisiaj chyba będę jesc lekko chociaz spust mam nieziemski. Mam małe skurcze, nigdy nie iadomo kedy sie rozwiną.... 😁
 
reklama
Dziewczynki z natury bywają zwykle mniejsze. Jest jeszcze ta tolerancja błędu na usg. Mi dzisiaj powiedzial ze niby wg usg mala ma 3700 ale granica błędu do 550g i ze nie wygląda na taką masę. Nadal podtrzymał ze będzie chuda a dluga stad tez mogą się pojawiać takie whanięcia.
Dzisiaj chyba będę jesc lekko chociaz spust mam nieziemski. Mam małe skurcze, nigdy nie iadomo kedy sie rozwiną.... 😁
To lepiej sobie nie żałuj żebyś potem miała siły rodzic jakby co :) oczywiście nie chodzi mi o obżeranie się frytami :D ale o jedzenie treściwie i zdrowo.
 
Dziewczynki z natury bywają zwykle mniejsze. Jest jeszcze ta tolerancja błędu na usg. Mi dzisiaj powiedzial ze niby wg usg mala ma 3700 ale granica błędu do 550g i ze nie wygląda na taką masę. Nadal podtrzymał ze będzie chuda a dluga stad tez mogą się pojawiać takie whanięcia.
Dzisiaj chyba będę jesc lekko chociaz spust mam nieziemski. Mam małe skurcze, nigdy nie iadomo kedy sie rozwiną.... 😁

No on mi jeszcze tłumaczył, że ułożenie miednicowe dziecka tez wpływa na błąd pomiaru, no już się nie nakręcam... głowa spokojniejsza ❤️ O tamtym lekarzu chce jak najszybciej zapomnieć, nigdy więcej do niego 😅
Powodzenia dla Ciebie, trzymam kciuki ✊ nigdy nie wiadomo, kiedy się zacznie 🙈
 
Dziewczynki, gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamusiek ❤
wszystkich stron nie nadrobię już... jestem prawie cały czas z Małym i różnie bywa, nie mogę spać (już nie mówię o baby blues 🤯😢).

Mam pytanko. Czy macie polecenia na smoczek uspokajający? Czy ktoś już używa? Mi się wydaje, że zaczyna interpretować pierś jako smoczek niż jedzenie, bo dość często go przystawiam i to jedyna rzecz która go uspokaja
U mnie to samo chyba smoczek pójdzie w ruch bo mała przystawia się do piersi trochę zje i zasypia a jak ja tylko odstawie to się budzi i znowu chce do piersi 🙃
 
U mnie to samo chyba smoczek pójdzie w ruch bo mała przystawia się do piersi trochę zje i zasypia a jak ja tylko odstawie to się budzi i znowu chce do piersi 🙃
No to widzę ze większość noworodków tak ma😍 jednak przy mamusi najlepiej 💙 jest szansa ze szybciej zgubie kg nadprogramowe, jak ja siadam do posiłku to akurat Kostek ma potrzebę tulenia i cycusia 😉😁 buziaki i dużo cierpliwości mamusie 😚
 
Dziewczyny, a co sądzicie o podaniu oksytocyny przed wykonaniem CC? Żeby trochę pobudzić macicę i wywołać skurcze? Zostało mi to zaproponowane, ale sama nie wiem 🤷‍♀️
 
reklama
Dziewczyny albo za bardzo chce i nie wychodzi albo coś jest nie tak wydaje mi się że w ciąży miałam więcej siary
Teraz jak młody chce cyca to nie słyszę aby polykal czuje lekkie mrowienie jak ssie i skurcze czasami boleśniejsze ale sama nie wiem czy dobrze jest przystawiony. Ehhh kurczę martwię się. Muszę zaatakować jutro położną od laktacji zanim wyjdę
A wy co sądzicie rozkrecił się bo ja bardzo chce karmic
 
Do góry