reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczynki, gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamusiek ❤
wszystkich stron nie nadrobię już... jestem prawie cały czas z Małym i różnie bywa, nie mogę spać (już nie mówię o baby blues 🤯😢).

Mam pytanko. Czy macie polecenia na smoczek uspokajający? Czy ktoś już używa? Mi się wydaje, że zaczyna interpretować pierś jako smoczek niż jedzenie, bo dość często go przystawiam i to jedyna rzecz która go uspokaja
No u nas to samo. Mamy lovi nuk i bibs ale każdy po chwili wypluwa, choć najdłużej udaje mu się ciumkac bibsa.
Powodzenia 😉
 
Smoczka planuje nie dawac jak nie będzie trzeba, mój tez z cyckiem lubi pospać, boli i męczy ale co zrobić :(
Wit D mamy D Vitum, jak z brzuszkiem będzie ok to przy niej zostaniemy, jak nie to kupimy Vigantoleten

Mój chłop to się śmieje ze kartę stałego klienta w aptece dostanie 😂 ciagle go po coś wysyłam, rivanol, ibuprofen, nakładki na sutki... 😁

Dziewczyny w 2 pakach- jak tam samopoczucie? Humory dopisują? 😘
 
Ja od wczoraj w szpitalu, jeszcze nie wiadomo co i jak, na razie licza ze samo pojdzie, jutro zobaczymy
A ja juz myslalam ze urodziłaś 😁
Dobrze ze jesteś pod obserwacją na miejscu, glowa spokojniejsza. Ja dzisiaj po nieprzespanej nocce, mialam przepowiadające. Dzisiaj na ktg wyszedl jeden maly skurcz taki jakie milam w nocy wiec nie, nie wydawało mi się 😁 Szyjka obniżona, podatna, ale bez rozwarcia. Dzisiaj 39+2 kontrola w przyszłym tygodniu jak się nic nie ruszy to max 41 tyg skoerowanie na indukcję. ✌
 
Smoczka planuje nie dawac jak nie będzie trzeba, mój tez z cyckiem lubi pospać, boli i męczy ale co zrobić :(
Wit D mamy D Vitum, jak z brzuszkiem będzie ok to przy niej zostaniemy, jak nie to kupimy Vigantoleten

Mój chłop to się śmieje ze kartę stałego klienta w aptece dostanie 😂 ciagle go po coś wysyłam, rivanol, ibuprofen, nakładki na sutki... 😁

Dziewczyny w 2 pakach- jak tam samopoczucie? Humory dopisują? 😘
Jestem wielką ciężarówką i chce juz urodzic 😁
 
Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek ❤🥳
Ja jestem po wizycie u lekarza, za każdym razem jak wychodzę od niego to chce mi się płakać, nic nie wiem,,, zadaję milion pytań, a on tylko odpowiada „w miarę, w normie” ...
Jedynie wiem, że dzidzia dalej ułożona miednicowo, dzisiaj mam skończony 38+6 tc, także już nie ma co się łudzić 🤷‍♀️ Ale co mnie martwi, w szpitalu jestem umówiona na cc na 20.07, najbliższy poniedziałek, a on do mnie, że wzrostowo to dziecko jest na skraju normy... nie wiem, czy on robi te pomiary na odwal, nie chce mu się, czy może ułożenie dziecka mu przeszkadza, ale ostatnio jak byłam na wizycie 4 tyg temu ważyła 2700g, a dzisiaj 2800g i wskazuje to na 36 tc... jak to możliwe, tylko się stresuje.... i nie wiem, czy iść w ten poniedziałek na umówione cc, czy czekać jeszcze, czy może umówić się do innego lekarza jeszcze... Śmieszne jeszcze jest to, że jak byliśmy na prenatalnych między 12 a 14 tc, to mała wyprzedzała wymiarowo i babeczka się śmiała, że nie ma co się dziwić skoro rodzice wysocy i że duża dziewczyna rośnie, a czytałam że data porodu wyznaczona przez prenatalne jest bardziej wiążąca niż data wedle OM.... No a on do mnie dzisiaj, że malutkie dziecko, na skraju normy... 😓
I najlepsze jest to, że mówię mu, że dzisiaj mam dziwne skurcze co jakiś czas, a on nawet szyjki mi nie zbadał... nic kompletnie, stwierdzil, że na tym etapie to szyjka rządzi się już swoimi prawami... AHA 🤦‍♀️
Ja pitolę. Idź do innego lekarza.
 
Tak, już umówiłam się z innym lekarzem 🙈 myślałam, że poczekam do poniedziałku i dowiem się wszystkiego na IP, ale ja z tych przewrażliwionych i już całą noc myślałam o wczorajszej wizycie i nie daje mi to spokoju, muszę usłyszeć dobre wiadomości ❤
Mój lekarz im bliżej rozwiązania tym dłuższe badania mi robi i jest nadwyraz dokłady. Ponieważ na usg coraz mniej widać, woli 4 razy dokładniej obejrzeć. Dzisiaj mialam bardziej mega dokładne badanie szyjki takze zajęło mu to trochę więcej czasu niż zwykle. Z wyrzutem sumienia powiedzial ze musimy się jeszcze w przyszlym tygodniu zobaczyć co jest dla mnie zupełnie zrozumiałe, ale widać po nim poczucie odpowiedzialności, ze musi nade mną czuwać. Takiego lekarza Ci życzę! Trzymam kciuki!
 
Mam sporo smoczków bo najpierw kupiłam a potem się doedukowalam :D mam taki plan że będę się starała nie dawać smoczka, a już zwłaszcza na początku, ale jak będę wyczerpana to nie wykluczam tej opcji, bo dobre samopoczucie matki też jest ważne.

No u mnie sytuacja tak jak pisałam. Nie rodzę, jestem 3 dni po terminie póki co, następna wizyta (KTG, USG i sprawdzanie rozwarcia) w poniedziałek i wtedy będzie ustalane kiedy mi wywołają poród jeżeli sama naturalnie nie urodzę do przyszłego tygodnia.
Trzymam kciuki 💪🙏❤️ jeszcze chwile masz
 
reklama
Ja pitolę. Idź do innego lekarza.

wlasnie wyszłam od innego 🙈 zbadał mnie dokładnie, rozwarcia żadnego nie ma, zrobił znowu usg, malutka dzisiaj ważyła około 3 kg, nadal trochę mało jak na rozpoczęty 40 tc, co? Ale już i tak jestem uspokojona, może po prostu taka ma być i już, pojadę do szpitala tego 20.07 na CC, tak jak byłam umówiona i już nic nie zmieniam. Zapewniał, że jest wszystko w porządku, uff teraz mogę spokojnie zacząć dzień 😅
 
Do góry