reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny albo za bardzo chce i nie wychodzi albo coś jest nie tak wydaje mi się że w ciąży miałam więcej siary
Teraz jak młody chce cyca to nie słyszę aby polykal czuje lekkie mrowienie jak ssie i skurcze czasami boleśniejsze ale sama nie wiem czy dobrze jest przystawiony. Ehhh kurczę martwię się. Muszę zaatakować jutro położną od laktacji zanim wyjdę
A wy co sądzicie rozkrecił się bo ja bardzo chce karmic
Rozkręci się! Przystawiaj jak do tej pory a w międzyczasie zadzialaj z laktatorem , zobaczysz, ile schodzi i tym też możesz nakarmić oczywiście. Mi się na maxa rozkręciła laktacja 2 nawet 3 tyg. po porodzie.
 
reklama
Niunia no właśnie kurczę laktator nie mam bo nie zdążyłam kupić bo zawsze coś ehh
Podpytam laktacyjnej jutro bo nie chce mieć potem niespodzianek aczkolwiek starszego karmiłam rok tylko że z dokarmianiem
 
Ale w jakim celu? Zeby sprobowac wywolac porod sn? Jeśli tak, to jak najbardziej próbować. A czemu w ogóle masz mieć cc?

no właśnie nie, CC będzie na 100%, dziecko ułożone miednicowo, tylko mu przedstawiłam moje obawy związane z wykonaniem CC „na zimno” (bez akcji skurczowej), bo czytałam o powikłaniach po cięciu i że w ogóle podobno gorzej wykonywać CC bez akcji skurczowej i on mówi,że jak bardzo się boje, to mogę poprosić o kroplówkę z oksy, żeby trochę macicę pobudzić i rozgrzać „dół”.
 
Niunia no właśnie kurczę laktator nie mam bo nie zdążyłam kupić bo zawsze coś ehh
Podpytam laktacyjnej jutro bo nie chce mieć potem niespodzianek aczkolwiek starszego karmiłam rok tylko że z dokarmianiem
W szpitalu na stanie powinni mieć laktator. Zapytaj. Cdl tez na pewno coś podpowie, może zaproponuje inna pozycję do karmienia, zobaczymy. My dajemy jedna butelke na dobę bebilon, zaraz po kąpieli na noc, przynajmniej widzę ile zjada, no i Kostek dłużej śpi 😉 co za tym idzie my również 😁
 
no właśnie nie, CC będzie na 100%, dziecko ułożone miednicowo, tylko mu przedstawiłam moje obawy związane z wykonaniem CC „na zimno” (bez akcji skurczowej), bo czytałam o powikłaniach po cięciu i że w ogóle podobno gorzej wykonywać CC bez akcji skurczowej i on mówi,że jak bardzo się boje, to mogę poprosić o kroplówkę z oksy, żeby trochę macicę pobudzić i rozgrzać „dół”.
No to nie wiem, zrobisz jak bedziesz chciala, ale ja bym nie kombinowala. Mozesz sobie niepotrzebnego bólu dołożyć. Ja miałam cc bez żadnych skurczów i wszystko było ok☺ Ale to Twoja decyzja.
 
no właśnie nie, CC będzie na 100%, dziecko ułożone miednicowo, tylko mu przedstawiłam moje obawy związane z wykonaniem CC „na zimno” (bez akcji skurczowej), bo czytałam o powikłaniach po cięciu i że w ogóle podobno gorzej wykonywać CC bez akcji skurczowej i on mówi,że jak bardzo się boje, to mogę poprosić o kroplówkę z oksy, żeby trochę macicę pobudzić i rozgrzać „dół”.
Jutro zapytam polożną, ale nie wydaje mi się zeby był to dobry pomysł. Chyba ze ma to jakiś wplyw na laktację.
 
Dziewczyny, a co sądzicie o podaniu oksytocyny przed wykonaniem CC? Żeby trochę pobudzić macicę i wywołać skurcze? Zostało mi to zaproponowane, ale sama nie wiem 🤷‍♀️
Mi podali oksy razem z antybiotykiem w trakcie cc. Ale nie wiem po co była ta oksy, mam taką info na wypisie ze szpitala.
 
reklama
Do góry