reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja jestem w ciąży z czworaczkami.
Jezusie jakie wchłaniam dzisiaj ilości jedzenia :( przeraża nnie to. Pierwszy tydzień mogłam nic nie jeść a dziś to zjadłam za cały tamten okres.

Suri Ty chyba miałaś taki apetyt ? A dziś mówisz ze Cię mdli? Czyli jest jeszcze szansa ze się odwróci :)

Ja tez dziś robiłam betę wynik 8 tys a w czwartek miałam 1 tys także jest Ok :)
 
A ja die pochwale bo mój mąż zaczyna rozpieszczanie 😂🥰
 

Załączniki

  • 8C3B2F06-F9EB-4775-A349-1FE44F3423D9.jpeg
    8C3B2F06-F9EB-4775-A349-1FE44F3423D9.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 97
Ja jestem w ciąży z czworaczkami.
Jezusie jakie wchłaniam dzisiaj ilości jedzenia :( przeraża nnie to. Pierwszy tydzień mogłam nic nie jeść a dziś to zjadłam za cały tamten okres.

Suri Ty chyba miałaś taki apetyt ? A dziś mówisz ze Cię mdli? Czyli jest jeszcze szansa ze się odwróci :)

Ja tez dziś robiłam betę wynik 8 tys a w czwartek miałam 1 tys także jest Ok :)

Podziwiam !!!!!! Ja tez tak wpieprzalam a od dzisiaj mdłości. I co pomyśle o żarciu to ni wszystko staje
 
reklama
Ja jestem w ciąży z czworaczkami.
Jezusie jakie wchłaniam dzisiaj ilości jedzenia :( przeraża nnie to. Pierwszy tydzień mogłam nic nie jeść a dziś to zjadłam za cały tamten okres.

Suri Ty chyba miałaś taki apetyt ? A dziś mówisz ze Cię mdli? Czyli jest jeszcze szansa ze się odwróci :)

Ja tez dziś robiłam betę wynik 8 tys a w czwartek miałam 1 tys także jest Ok :)
Ty mówisz poważnie o czworaczkach łoooo matuluu
 
Do góry