reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A ja dzwonilam przelozyc wtorkową wizytę na inną godzine. Niestety sie nie da i mi Pani doktor zaproponowala wizytę tydzien później[emoji23], chyba biedna myślała ze jestem cierpliwa, a ja juz sie wtorku doczekac nie moge. I zostalo tak jak bylo.
Witam Was dziewczyny.
Już od dłuższego czasu Was podczytuje.
Chciałabym do Was dołączyć. Czekałam z tym do dzisiaj, bo dziś właśnie miałam 1 wizytę u lekarza. Termin mam na 1 lipca, serce pięknie bije, dziś jest 6t6d ciąży. Jestem przeszczesliwa. W domu mam już 5 letniego synka, dodatkowo termin wychodzi porodu wychodzi mi identycznie jak w poprzedniej ciąży :)
Gratulacje. Synek juz wie?[emoji4]
 
reklama
Witam Was dziewczyny.
Już od dłuższego czasu Was podczytuje.
Chciałabym do Was dołączyć. Czekałam z tym do dzisiaj, bo dziś właśnie miałam 1 wizytę u lekarza. Termin mam na 1 lipca, serce pięknie bije, dziś jest 6t6d ciąży. Jestem przeszczesliwa. W domu mam już 5 letniego synka, dodatkowo termin wychodzi porodu wychodzi mi identycznie jak w poprzedniej ciąży :)
Gratulacje! Fajnie, że udało Ci się na pierwszej wizycie zobaczyć bijące serce. :)
 
A ja dzwonilam przelozyc wtorkową wizytę na inną godzine. Niestety sie nie da i mi Pani doktor zaproponowala wizytę tydzien później[emoji23], chyba biedna myślała ze jestem cierpliwa, a ja juz sie wtorku doczekac nie moge. I zostalo tak jak bylo.Gratulacje. Synek juz wie?[emoji4]
Nie wie jeszcze, na pewno by się wygadal wszystkim, a oprócz męża i mnie nikt jeszcze nie wie :)
 
Cześć jestem nowa na forum i również czekam na usg z bijacym serduszkiem. Gratuluję wszystkim którym się udało 😊
 
A u mnie wczorajsza pizza :p chrupiąca, z patelni. I uwaga... Bez konsekwencji :) Jak ja bym chciała, żeby tak zostało. Te kilka dni gdy nie mogłam nic jeść to było coś strasznego...

Brawo Ty 🤣 ja nie wiem czemu ale po dzisiejszej wizycie u gin zaczęły mnie dopadać mdłości. Okropne mdłości 😬
 
reklama
Heeeeej
I jak się czujesz? Który tydzień?
Początek 6tc chyba?🤔 W sumie to nie wiem który tydzień dokładnie bo jak ostatnio byłam na wizycie u ginekologa to nie podała terminu. Na usg nic nie było widać jeszcze. Następna wizytę mam w niedzielę więc mam nadzieję że usłyszę serduszko 😊
 
Do góry