reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Początek 6tc chyba?🤔 W sumie to nie wiem który tydzień dokładnie bo jak ostatnio byłam na wizycie u ginekologa to nie podała terminu. Na usg nic nie było widać jeszcze. Następna wizytę mam w niedzielę więc mam nadzieję że usłyszę serduszko 😊
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
 
reklama
Ja jutro muszę zrobić betę z rana wyniki koło 11 a do tego czasu na zawał zejdę.Z wynikiem pędzę prosto do pani ginekolog na usg. Jutro będzie 5tyg+1 więc pęcherzyk musi już być.
 
Dziękuję :*
Tak, to moja 2 ciąża. Jestem w 7 tygodniu.
Słyszałaś już serduszko? Ja też mam 2 letnia córeczkę która wszystko mówi ale jak na razie przy znajomych się nie wyglądała😊 w domu często daje buziaka w brzuch i mówi dla dzidzi 😊 i trochę bałam się że przy znajomych tak zrobi ale na szczęście nie przyszło jej to do glowy😊
 
Słyszałaś już serduszko? Ja też mam 2 letnia córeczkę która wszystko mówi ale jak na razie przy znajomych się nie wyglądała😊 w domu często daje buziaka w brzuch i mówi dla dzidzi 😊 i trochę bałam się że przy znajomych tak zrobi ale na szczęście nie przyszło jej to do glowy😊
Tak, słyszałam już serduszko.
Następna wizytę mam 10.12, a prenatalne w Wigilię :)
 
reklama
Do góry