reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Jak tak czytam od Was o reakcji współpracowników czy kierowników/szefów to mnie ogarnia zwątpienie. Czy ludzie już naprawdę nie widzą nic poza swoim nosem i interesem? :o Zamiast życzyć powodzenia i zaproponować pomoc to każdy od razu widzi, że będzie miał więcej roboty gdy koleżanka pójdzie na "URLOP" (tiaaa... wczasy na Malediwach normalnie).
Pozostaje nadzieja, że są jeszcze jacyś normalni, empatyczni ludzie.
 
Dobra nadrobiłam Was 😉
Ja w tej ciąży bety nie robiłam bo ze stresu bym nie dała rady funkcjonować.

My już po obiedzie leżymy. Z większych dolegliwości to zaraz mi cycki wybuchną tak mnie bolą.

A wy jak tam ? Jak po wizytach?
Ja już trochę spokojniej ale czekam aż będę na chorobowym bo jak na razie zasypują mnie mailami 🤦‍♀️ Cudowny urlop
 
Jak tak czytam od Was o reakcji współpracowników czy kierowników/szefów to mnie ogarnia zwątpienie. Czy ludzie już naprawdę nie widzą nic poza swoim nosem i interesem? :o Zamiast życzyć powodzenia i zaproponować pomoc to każdy od razu widzi, że będzie miał więcej roboty gdy koleżanka pójdzie na "URLOP" (tiaaa... wczasy na Malediwach normalnie).
Pozostaje nadzieja, że są jeszcze jacyś normalni, empatyczni ludzie.

Ja ciekawa jestemreakcji swojego regionalnego 🤣🤣🤣🤣 bo moje pracownice to spodziewam się jak reakcja będzie 😂😂😂
 
Limonka coś przegapiłam chyba. To Ty miałaś dziś wizytę i następna masz 4,12? I chodzi o to ze nie wytrzymasz ?
Jak się masz stresować to idź wcześniej.
Ja tam jestem za tym żeby sobie życie upraszczać. Tez przeglądałam innych lekarzy i już dzonilam żeby umówić się prywatnie do jakiegoś obcego z dnia na dzień ale jednak wzięłam trzy wdechy i stwierdziłam ze nic mi to nie da i czekam do 18.11.
Nie dzisiaj tylko badania robiłam w laboratorium u lekarza bylam 6.11 wyszedł 5t1d A na następne kazała przyjść 4.12 :-( tylko ja się trochę boję tak długo czekać niby pęcherzyk był na zdjęciu ale pytanie czy wszystko ok
 
Hej :)

U mnie dzisiaj wymioty na całego - od zapachu kawy, ulubionych perfum, itp 😂
Poza tym byłam w pracy i ból podbrzusza daje o sobie znać mocniej jak za dużo i za szybko chcę zrobić ...
Jutro idę na betę, po tygodniu przerwy - sprawdzić czy i jak rośnie. W pracy wielkie poruszenie bo trzeba na szybko szukać kierownika - handel i do tego okres przedświąteczny - najlepszy na takie akcje 😂
 
reklama
Dziś mnie naszła carbonara bleeee i chyba zwymiotuje taka jestem najedzona że normalnie mi brzuch eksploduje a małą porcję sobie nałozylam lecz z makaronem pełoziarnistym
 
Do góry