reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny a ja mam pytanie nie w aktualnym temacie 😀 jakie wybralyscie płyny i balsamy do pielęgnacji ? Ja kupiłam z emolium zanim dowiedziałam się ze lepiej nie używać go od pierwszych chwil tylko dopiero w razie problemów ze skóra. I teraz nie wiem na co się zdecydować tyle tego jest ze nie chce wybrać zle
Ja kupilam Nivea baby do kąpieli i oliwkę i kremy Nivea z tej serii. Mam emolium emulsje do kąpieli próbkę od położnej 50 ml w zapasie. Bepanthen oczywiście na pupajde i neodex na podrażnienia. Planuje nie kąpać małej przez pierwszy tydzień, potem tylko woda, a potem pomalutku wdrażać chemię 😁
 
reklama
Ja się zdecydowałam na Lirene Eco baby, na blogu sroka o jest analiza składu, jest ok i jest dostępny w rossmanie :)
Dziewczyny a ja mam pytanie nie w aktualnym temacie [emoji3] jakie wybralyscie płyny i balsamy do pielęgnacji ? Ja kupiłam z emolium zanim dowiedziałam się ze lepiej nie używać go od pierwszych chwil tylko dopiero w razie problemów ze skóra. I teraz nie wiem na co się zdecydować tyle tego jest ze nie chce wybrać zle
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ❤️ Zapiszę się jeszcze do innego lekarza, widziałam że urzęduje w szpitalu, w którym chce rodzic 🙈 No i przy okazji sprawdzi, czy czasami może nie doszło do obrotu, bo w niedziele umierałam z bólu dobre 3-4h i już myślałam, że rodzę, nie wiedziałam kompletnie co mi jest, ale pod wieczór się uspokoiło i noc już tez była spokojna, ale zmotywowało mnie to spakowania na tip top torby do szpitala 🤣 a wole wiedzieć już teraz, niż dalej czekać, bo ten moj lekarz prowadzący termin kolejnej wizyty wyznaczył mi na 19.07, gdzie 20.07 to moj termin porodu 🙈 i weź tu teraz siedź spokojnie i myśl do 19.07 czy dziecko się obróciło, czy czeka mnie cc, czy jednak SN...
 
Ja pier.... Myślałam że te czasy łapówkarstwa juz minęły.
Koleś ewidentnie ciągnie kase. Ona do 20 tc chodzila co tydz potem co dwa a od 34 co tydz.. za usg 3d wziął 400zl przy czym foto takie ze nic nie widać. Nawet ją nie badał . Pierwszy raz zbadał szyjkę w 38 tc . Nie wspomne juz o pomiarze ciśnienia. Ona Ma juz 2 zapełnione książeczki ciąży . Szok
 
Dziewczyny a ja mam pytanie nie w aktualnym temacie 😀 jakie wybralyscie płyny i balsamy do pielęgnacji ? Ja kupiłam z emolium zanim dowiedziałam się ze lepiej nie używać go od pierwszych chwil tylko dopiero w razie problemów ze skóra. I teraz nie wiem na co się zdecydować tyle tego jest ze nie chce wybrać zle
ja wybrałam coslys do mycia (srokao) i linomag zielony na pupcię, w razie problemów zamierzam używać do kąpieli mąki ziemniaczanej, jak nie pomoże będę szukać czegoś mocniejszego, na ciemieniuchę olej ze słodkich migdałow, mam też lanolinę i maslo shea bo sama używam jeśli trzeba będzie coś dodatkowo natłuścić
 
Ja kupilam Nivea baby do kąpieli i oliwkę i kremy Nivea z tej serii. Mam emolium emulsje do kąpieli próbkę od położnej 50 ml w zapasie. Bepanthen oczywiście na pupajde i neodex na podrażnienia. Planuje nie kąpać małej przez pierwszy tydzień, potem tylko woda, a potem pomalutku wdrażać chemię 😁
właśnie się zastanawiam jak z tą kąpielą, w wyprawce na stronie szpitala proszą o 2 ręczniki dla niemowlaka, a ja wcale nie chcę, żeby oni ją kąpali, i zastanawiam się czy nie wykąpać jej dopiero w domu i tydzień owszem brzmi idealnie, ale się waham czy nie chcę jej umyć po tych bakteriach szpitalnych po powrocie
 
właśnie się zastanawiam jak z tą kąpielą, w wyprawce na stronie szpitala proszą o 2 ręczniki dla niemowlaka, a ja wcale nie chcę, żeby oni ją kąpali, i zastanawiam się czy nie wykąpać jej dopiero w domu i tydzień owszem brzmi idealnie, ale się waham czy nie chcę jej umyć po tych bakteriach szpitalnych po powrocie
Weź na wszelki wypadek ręczniczek, bo to nigdy nie wiadomo, ale masz prawo poprosić aby nie kąpali. Maź plodowa naturalnie chroni skórę dziecka, szkoda byłoby tak od razu mydłem... Moja położna powiedziała mi że u nich w szpitalu kąpia tylko na życzenie matki. No ale jak widać różnie szpitale do tego podchodzą. Ja postaram.sie nie kapac w szpitalu, dopiero w domu z polozna ten pierwszy raz
 
Weź na wszelki wypadek ręczniczek, bo to nigdy nie wiadomo, ale masz prawo poprosić aby nie kąpali. Maź plodowa naturalnie chroni skórę dziecka, szkoda byłoby tak od razu mydłem... Moja położna powiedziała mi że u nich w szpitalu kąpia tylko na życzenie matki. No ale jak widać różnie szpitale do tego podchodzą. Ja postaram.sie nie kapac w szpitalu, dopiero w domu z polozna ten pierwszy raz
ale od razu po powrocie czy później?
 
reklama
Do góry