reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja też się może wreszcie zobaczę z maleństwem... Wczoraj zabrali małego do inkubatora i nie pozwolili do niego iść bo nie było mojego wyniku na covid dopiero dziś będzie 😞 @Niesmiala Bez problemu rozkręciła Ci się laktacja?
Onka, cudownie! To straszne co robią matkom z tą izolacją. W całej historii świata nigdy tak nie było jak teraz. Ale pamiętaj jesteśmy super silne babki i zniesiemy wszystko!
 
A ja ide na ktg pewnie i tak nic nie wniesie nowego. Dzis w nocy zasnąć nie mogłam skurcze były i się zmyły.... dzis rano ból znów jak na okres.... ja zwariuje nim urodze 😣
Napisz proszę jakie skurcze będą się pisały u Ciebie i co lekarz na to powie. Tez jestem teraz po 30 minutowym ktg i mniej więcej miałam cały czas na poziomie 10-20, i co chwile skakało do 30-40. Zobaczymy po badaniu czy coś tam mi się już skraca i rozwiera 👍
 
Ja też się może wreszcie zobaczę z maleństwem... Wczoraj zabrali małego do inkubatora i nie pozwolili do niego iść bo nie było mojego wyniku na covid dopiero dziś będzie [emoji20] @Niesmiala Bez problemu rozkręciła Ci się laktacja?
Ja zasuszylam pokarm, bo wiedziałam że nie mam jak mu dowozić mleczka a i tak nauczy się z butelki pić, więc będzie miał modyfikowane mleczko dla wczesniaków :)
 
U
Napisz proszę jakie skurcze będą się pisały u Ciebie i co lekarz na to powie. Tez jestem teraz po 30 minutowym ktg i mniej więcej miałam cały czas na poziomie 10-20, i co chwile skakało do 30-40. Zobaczymy po badaniu czy coś tam mi się już skraca i rozwiera 👍
U mnie az2 sie pokazały . W pierwszej ciąży ktg wg mi nie pokazało a teraz ok 60 ale położna mówi ze to to jest nic.....lekarza mam w środę za tydz
 
Napisz proszę jakie skurcze będą się pisały u Ciebie i co lekarz na to powie. Tez jestem teraz po 30 minutowym ktg i mniej więcej miałam cały czas na poziomie 10-20, i co chwile skakało do 30-40. Zobaczymy po badaniu czy coś tam mi się już skraca i rozwiera 👍
U mnie tylko główka bardzo nisko szyjka miękka i mówił ze poród na dniach a minął tydz od wizyty
 
Hej dziewczyny ❤️
gratulacje dla rozpakowanych mamusiek 🤗☺️
Ja dzisiaj zaczynam 37 tydzień 🙈co mnie martwi... dzidzia cały czas ułożona miednicowo...w sumie przez całą ciąże tak leży i przez to nawet nie jesteśmy pewni płci na 100%, tylko zawsze słyszeliśmy „chyba dziewczynka” „No w sumie nic nie wystaje” 🙈
Lekarz proponuje obrót zewnętrzny, ale nie chce się na to zgodzić, za dużo się naczytałam🙈 pytam go, co jeżeli się nie obróci, czy dostanę od niego jakieś skierowanie na cc.. a on wielkie oczy, że nie ma czegoś takiego jak skierowanie na cc, że jak zacznie się akcja skurczowa, to po prostu jechać do szpitala i to zespół medyków będzie decydować czy cc, czy czują się na siłach i będą odbierać poród pośladkowo 😩 to wcale mnie nie uspokaja...:/
 
reklama
A my dziś zrobiliśmy to uznanie ojcostwa w urzędzie - 20 min i z bani:)


Hej dziewczyny ❤
gratulacje dla rozpakowanych mamusiek 🤗
Ja dzisiaj zaczynam 37 tydzień 🙈co mnie martwi... dzidzia cały czas ułożona miednicowo...w sumie przez całą ciąże tak leży i przez to nawet nie jesteśmy pewni płci na 100%, tylko zawsze słyszeliśmy „chyba dziewczynka” „No w sumie nic nie wystaje” 🙈
Lekarz proponuje obrót zewnętrzny, ale nie chce się na to zgodzić, za dużo się naczytałam🙈 pytam go, co jeżeli się nie obróci, czy dostanę od niego jakieś skierowanie na cc.. a on wielkie oczy, że nie ma czegoś takiego jak skierowanie na cc, że jak zacznie się akcja skurczowa, to po prostu jechać do szpitala i to zespół medyków będzie decydować czy cc, czy czują się na siłach i będą odbierać poród pośladkowo 😩 to wcale mnie nie uspokaja...:/

To widzę, ze dziwny ten Twój lekarz - jeszcze bardziej niz mój. Chociaż pocieszeniem niech będzie fakt, że szpitale rzadko odbierają te porody posladkowe, więc może nawet nie będa próbować, a jakby co możesz bardzo panikować, to Ci cc zrobią. Wracając do kwestii obracania, jesli masz doświadczonego lekarza, to może warto jeszcze pomyśleć.
 
Do góry