reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A my dziś zrobiliśmy to uznanie ojcostwa w urzędzie - 20 min i z bani:)




To widzę, ze dziwny ten Twój lekarz - jeszcze bardziej niz mój. Chociaż pocieszeniem niech będzie fakt, że szpitale rzadko odbierają te porody posladkowe, więc może nawet nie będa próbować, a jakby co możesz bardzo panikować, to Ci cc zrobią. Wracając do kwestii obracania, jesli masz doświadczonego lekarza, to może warto jeszcze pomyśleć.

No słabo sobie wybrałam tego lekarza, a jeszcze chodzę do niego prywatnie, niezłą kasę trzepie na mnie :/
Ale faktycznie nie ma czegoś takiego jak skierowanie, zalecenie do cc, które może wypisać lekarz prowadzący, czy robi ze mnie głupią?
 
reklama
Kochana ja z powodu ułożenia miednicowego w 35 tc dostałam skierowanie na kwalifikacje do CC do szpitala, tam dostałam termin na zabieg. Ułożenie to niepodważalne wskazanie do cc. Ogólnie mi się dziecko obróciło i nie będę go raczej miała ale termin mam zabukowany...
No słabo sobie wybrałam tego lekarza, a jeszcze chodzę do niego prywatnie, niezłą kasę trzepie na mnie :/
Ale faktycznie nie ma czegoś takiego jak skierowanie, zalecenie do cc, które może wypisać lekarz prowadzący, czy robi ze mnie głupią?
 
No słabo sobie wybrałam tego lekarza, a jeszcze chodzę do niego prywatnie, niezłą kasę trzepie na mnie :/
Ale faktycznie nie ma czegoś takiego jak skierowanie, zalecenie do cc, które może wypisać lekarz prowadzący, czy robi ze mnie głupią?
Są skierowania, dziewczyny tu mają powyznaczane terminy i na pewno ułożenie miednicowe to dobry do tego powód
 
Hej dziewczyny ❤
gratulacje dla rozpakowanych mamusiek 🤗
Ja dzisiaj zaczynam 37 tydzień 🙈co mnie martwi... dzidzia cały czas ułożona miednicowo...w sumie przez całą ciąże tak leży i przez to nawet nie jesteśmy pewni płci na 100%, tylko zawsze słyszeliśmy „chyba dziewczynka” „No w sumie nic nie wystaje” 🙈
Lekarz proponuje obrót zewnętrzny, ale nie chce się na to zgodzić, za dużo się naczytałam🙈 pytam go, co jeżeli się nie obróci, czy dostanę od niego jakieś skierowanie na cc.. a on wielkie oczy, że nie ma czegoś takiego jak skierowanie na cc, że jak zacznie się akcja skurczowa, to po prostu jechać do szpitala i to zespół medyków będzie decydować czy cc, czy czują się na siłach i będą odbierać poród pośladkowo 😩 to wcale mnie nie uspokaja...:/
czasami dziecko dosłownie w ostatniej chwili się obraca, dlatego Cię nie chce pewnie skierować na cc, tylko czeka na naturalny poród i wtedy się okaże
 
Hej dziewczyny ❤
gratulacje dla rozpakowanych mamusiek 🤗
Ja dzisiaj zaczynam 37 tydzień 🙈co mnie martwi... dzidzia cały czas ułożona miednicowo...w sumie przez całą ciąże tak leży i przez to nawet nie jesteśmy pewni płci na 100%, tylko zawsze słyszeliśmy „chyba dziewczynka” „No w sumie nic nie wystaje” 🙈
Lekarz proponuje obrót zewnętrzny, ale nie chce się na to zgodzić, za dużo się naczytałam🙈 pytam go, co jeżeli się nie obróci, czy dostanę od niego jakieś skierowanie na cc.. a on wielkie oczy, że nie ma czegoś takiego jak skierowanie na cc, że jak zacznie się akcja skurczowa, to po prostu jechać do szpitala i to zespół medyków będzie decydować czy cc, czy czują się na siłach i będą odbierać poród pośladkowo 😩 to wcale mnie nie uspokaja...:/
Matko boska, co za lekarz. Nie chce Ci skierowania na cc wypisać w razie W, a zacheca Cie do obrotu zewnętrznego. Jeśli chodzi o obrot zew. to nie ma się czego bać, pod warunkiem że jesteś w rękach naprawdę wyszkolonego profesjonalisty w tej dziedzinie. Na tym naprawdę należy się znać.
Porod posladkowy bardzo często się zdarza, bo też miałam obawy i rozmawiałam o tym z położną i naprawde nie ma się co martwic.
 
Hej dziewczyny ❤
gratulacje dla rozpakowanych mamusiek 🤗
Ja dzisiaj zaczynam 37 tydzień 🙈co mnie martwi... dzidzia cały czas ułożona miednicowo...w sumie przez całą ciąże tak leży i przez to nawet nie jesteśmy pewni płci na 100%, tylko zawsze słyszeliśmy „chyba dziewczynka” „No w sumie nic nie wystaje” 🙈
Lekarz proponuje obrót zewnętrzny, ale nie chce się na to zgodzić, za dużo się naczytałam🙈 pytam go, co jeżeli się nie obróci, czy dostanę od niego jakieś skierowanie na cc.. a on wielkie oczy, że nie ma czegoś takiego jak skierowanie na cc, że jak zacznie się akcja skurczowa, to po prostu jechać do szpitala i to zespół medyków będzie decydować czy cc, czy czują się na siłach i będą odbierać poród pośladkowo 😩 to wcale mnie nie uspokaja...:/

moj w na ostatniej wizycie 32 tc powiedział ze jak do następnej się nie odwróci to będziemy myśleć nad ustaleniem terminu cc ( pomimo ze dziecko Do ostatniej chwili może się odwrócić) a jak zapytałam czy można jej jakoś pomoc a miałam na myśli Np jakieś ćwiczenia czy coś To chyba mnie nie zrozumiał bo zaczal mówić właśnie o zewnętrznym obrocie i mówił ze nie jest za tym i ze oni w szpitalu robili to dwa razy raz się udało a raz nie i i tak było cc. Ja chyba wolalabym nieryzykować Bo bałabym się ze to zaszkodzi dziecku jak widziałam filmik takiego obrotu 🙈 jutro mam wizyte(35tc) i okaże się co powie
 
Dziewczyny a ja mam pytanie nie w aktualnym temacie 😀 jakie wybralyscie płyny i balsamy do pielęgnacji ? Ja kupiłam z emolium zanim dowiedziałam się ze lepiej nie używać go od pierwszych chwil tylko dopiero w razie problemów ze skóra. I teraz nie wiem na co się zdecydować tyle tego jest ze nie chce wybrać zle
 
reklama
Do góry