reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
O kurcze, całe szczęście że u mnie dopiero 30tc się zaczęła skracać i peasar mnie ominął 😁 to tak samo jak dziewczyny mówią, że masaż krocza wykonywany przez położną czasami gorszy ból niż sam poród 😂😂
 
reklama
Ostatnio pisalals o spojeniu
Jak to się ma do porodu i wogole
Ja się już męczę dość długo moja gin tylko maść mi przepisała i nic poza tym jak ostatnio byłam na kontroli to wzruszyła ramionami i powiedziała eeee przejdzie po porodzie
Ale jak czytam to jakoś nie jest mi do śmiechu bo ja ledwo co z łóżka wstaje
Wiesz w pierwszej ciąży zaczęło mnie boleć po 30tc ale też mówili że to normalne więc nic z tym nie robiłam. Po urodzeniu też mówili że to normalne więc się męczyłam kilka dobrych miesięcy, czasem nie mogłam się nawet przekręcić na łóżku. I zaczęłam szukać. Na początku myśleli, że to rozejście spojenia, bo na rtg tak odczytał dr . Po tk, rezonansie, scyntygrafii okazało się, że jest bardzo duży stan zapalny kości spojenia , który już spowodował bezpowrotne zmiany zwyrodnieniowe. Zapalenie wyleczyłam ale zwyrodnienia kości zostały. ( Liczne bruzdy geody). Mój ortopeda kategorycznie zabronił mi rodzic teraz sn bo mogłabym mieć problem ze wstaniem z łóżka . Wszystko mogłoby się " posypać" . W ciąży można tylko USG zrobić. Może zrob będziesz wiedzieć co tam się dzieje.
 
Do góry