reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Powodzenia, dasz radę. :)



Ja mam ciśnienie w porządku, na mnie biały fartuch nie działa. ;)

Ja odpoczęłam aż za bardzo - miałam w planach jakieś wycieczki a ostatecznie tylko w domu leżałam. Jeszcze nigdy tak Wielkanocy nie zmarnowałam, jak w tym roku. :D
Regeneracja sił to nie marnotrawstwo :)
 
Witam po świętach
Zmęczona bardziej niż po normalnym weekendzie, dzisiaj schodzę na ziemie i o 16 mam pierwszą wizytę u diabetologa. :baffled:
Któraś z Was była i wie jak wygląda taka wizyta?
Trochę się obawiam. Wyszła mi cukrzyca na czczo - 92,2. Obym nie musiała głodować do końca ciąży.
 
Witam po świętach
Zmęczona bardziej niż po normalnym weekendzie, dzisiaj schodzę na ziemie i o 16 mam pierwszą wizytę u diabetologa. :baffled:
Któraś z Was była i wie jak wygląda taka wizyta?
Trochę się obawiam. Wyszła mi cukrzyca na czczo - 92,2. Obym nie musiała głodować do końca ciąży.
Dziewczyny mają cukrzycowy wątek. Nie muszą głodować z tego co widzę ;) Kuknij to wszystkiego się dowiesz.
Link do: Cukrzyca w ciąży
 
@Miiodzio - jak tam? Przetrwałaś?

Ja byłam na zakupach i na krótkim spacerze z córką. Przygotowałam obiad. Teraz odpoczywam. Popołudniu biorę się za pakowanie bo w czwartek rano jedziemy na kilka dni do Kazimierza.
 
Witam po świętach
Zmęczona bardziej niż po normalnym weekendzie, dzisiaj schodzę na ziemie i o 16 mam pierwszą wizytę u diabetologa. :baffled:
Któraś z Was była i wie jak wygląda taka wizyta?
Trochę się obawiam. Wyszła mi cukrzyca na czczo - 92,2. Obym nie musiała głodować do końca ciąży.
Zapraszamy na wątek cukrzycowy :) Bywa lepiej i gorzej, dasz radę :) Głodówka nie istnieje, raczej świadome i racjonalne odżywianie :) i latanie do diabetologa, chyba to mnie najbardziej wkurza, bo co 2 tygodnie jeżdżę [emoji23]
 
Zapraszamy na wątek cukrzycowy :) Bywa lepiej i gorzej, dasz radę :) Głodówka nie istnieje, raczej świadome i racjonalne odżywianie :) i latanie do diabetologa, chyba to mnie najbardziej wkurza, bo co 2 tygodnie jeżdżę [emoji23]
Ciekawe co mi powie lekarz dzisiaj, ale trochę obawiam się komponowania diety na wyjazdach. W niedziele wyjeżdżamy do Pragi (podobno dominuje wszędzie tłusta, ciężka kuchnia), potem mamy zahaczyć o Niemcy (to samo), później lecimy do Turcji (tu z kolei dużo na słodko i hotelowe jedzenie). Muszę od razu omówić z lekarzem co tam jeść. :errr:
 
@Miiodzio - jak tam? Przetrwałaś?

Ja byłam na zakupach i na krótkim spacerze z córką. Przygotowałam obiad. Teraz odpoczywam. Popołudniu biorę się za pakowanie bo w czwartek rano jedziemy na kilka dni do Kazimierza.
Widze ze wybierasz sie w moje strony☺ tak wogole to czesc dzewczyny ☺ ja dzisiaj rowniez bylam na glukozie a teraz czekam w kolejce do dentysty. Cos to moje male dzisiaj nie spokojne strasznie od rana caly brzuch mi faluje tak pozatym wydaje mi sie ze tydzien temu odszedl mi czop albo jego czesc
 
Widze ze wybierasz sie w moje strony[emoji5] tak wogole to czesc dzewczyny [emoji5] ja dzisiaj rowniez bylam na glukozie a teraz czekam w kolejce do dentysty. Cos to moje male dzisiaj nie spokojne strasznie od rana caly brzuch mi faluje tak pozatym wydaje mi sie ze tydzien temu odszedl mi czop albo jego czesc
Oo to może polecisz mi co tam jeszcze warto zobaczyć/zwiedzić w okolicy? My pierwszy raz jedziemy w ten region Polski. Mamy 300 km i prawie 4 godziny jazdy ale słyszałam że warto :) Powodzenia u dentysty! Ja od grudnia średnio dwa razy w miesiącu jestem.
 
reklama
Ciekawe co mi powie lekarz dzisiaj, ale trochę obawiam się komponowania diety na wyjazdach. W niedziele wyjeżdżamy do Pragi (podobno dominuje wszędzie tłusta, ciężka kuchnia), potem mamy zahaczyć o Niemcy (to samo), później lecimy do Turcji (tu z kolei dużo na słodko i hotelowe jedzenie). Muszę od razu omówić z lekarzem co tam jeść. :errr:
No powiem Ci, że te tłuste to pół biedy ale z turecką możesz mieć problem. No ale nie taki diabeł straszny. Dostaniesz glukometr i musisz testować. Niektóre z dziewczyn mają problem tylko z cukrem na czczo. Każdy organizm reaguje inaczej, może się okazać, że będziesz mogła sobie pozwolić na to i owo :)
 
Do góry