reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Oo to może polecisz mi co tam jeszcze warto zobaczyć/zwiedzić w okolicy? My pierwszy raz jedziemy w ten region Polski. Mamy 300 km i prawie 4 godziny jazdy ale słyszałam że warto :) Powodzenia u dentysty! Ja od grudnia średnio dwa razy w miesiącu jestem.
A Ty masz juz jakies dzieciatka ☺ czy tylko to w brzuszku?. Ja chodze co dwa tygodnie mam 8 do wyrwania ale chyba przetrzymam ja do konca ciazy i wyrwe dopiero jak urodze.
 
reklama
No powiem Ci, że te tłuste to pół biedy ale z turecką możesz mieć problem. No ale nie taki diabeł straszny. Dostaniesz glukometr i musisz testować. Niektóre z dziewczyn mają problem tylko z cukrem na czczo. Każdy organizm reaguje inaczej, może się okazać, że będziesz mogła sobie pozwolić na to i owo :)
Mi tylko na czczo cukier przekroczył o 0,3... :( Tak mam w normie. Lekarz, aż się zaśmiał że tak niewiele, ale musi mnie wysłać do diabetologa bo wg. norm to już cukrzyca.
 
Mi tylko na czczo cukier przekroczył o 0,3... :( Tak mam w normie. Lekarz, aż się zaśmiał że tak niewiele, ale musi mnie wysłać do diabetologa bo wg. norm to już cukrzyca.
Po posiłkach może wyjść inaczej :) u mnie na czczo bylo ok za to po 2h mialam 171. A teraz jestem na insulinie bo na czczo juz bylo zle
 
To moze magiczne ogrody? Bylam i polecam dla dzieci duza frajda[emoji5] albo farma iluzji
Właśnie już mi kilka Dziewczyn polecało te ogrody i raczej się wybierzemy. Podobno otwarcie w sobotę więc się zalapiemy przed samym wyjazdem. Tylko zastanawiam się czy córka jeszcze nie jest za mała na większość atrakcji czy spokojnie się tam odnajdzie? A do Nałęczowa warto jechać?
 
Właśnie już mi kilka Dziewczyn polecało te ogrody i raczej się wybierzemy. Podobno otwarcie w sobotę więc się zalapiemy przed samym wyjazdem. Tylko zastanawiam się czy córka jeszcze nie jest za mała na większość atrakcji czy spokojnie się tam odnajdzie? A do Nałęczowa warto jechać?
Mi sie wydaje ze sie odnajdzie corcia wejdzie za darmo wiec niema nic do stracenia☺. Hmm dla mnie Naleczow to nic ciekawego pelno wszędzie kuracjuszy a i zwiedzac raczej niema co☺ fajne jest mini zoo w Wojciechowie ja tam dosyc czesto jezdze z moim 15 miesiecznym maluchem za kazdym razem ma taka sama radosc moze dla mnie te miejscowosci nie sa czyms szczegolnym bo mieszkam w ich poblizu☺ ale zwiedzajacych jesy sporo przewaznie w Kazimierzu.
 
Mi sie wydaje ze sie odnajdzie corcia wejdzie za darmo wiec niema nic do stracenia[emoji5]. Hmm dla mnie Naleczow to nic ciekawego pelno wszędzie kuracjuszy a i zwiedzac raczej niema co[emoji5] fajne jest mini zoo w Wojciechowie ja tam dosyc czesto jezdze z moim 15 miesiecznym maluchem za kazdym razem ma taka sama radosc moze dla mnie te miejscowosci nie sa czyms szczegolnym bo mieszkam w ich poblizu[emoji5] ale zwiedzajacych jesy sporo przewaznie w Kazimierzu.
Dzięki za rady. Kazimierz na pewno zwiedzimy od deski do deski a resztę celów będziemy na bieżąco wymyślać i realizować. Na dużo też nam czasu nie starczy bo będziemy tam raptem trzy dni. Oby pogoda dopisała.
 
reklama
Do góry