reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Jak się udzielaja to dodać jak najbardziej.
Jeśli tylko wysłały zgłoszenie a na głównym ani posta to jednak bym się wstrzymała ale to moja opinia [emoji85]

Widziałam konsultanta nawet mi szybkie usg zrobiła czego się nie spodziewałam. Później wrzucę fotki :)
 
reklama
Gdybys pracowała w takim dziale to proponowałabym L4. To stresująca robota jakby nie było
Jeszcze z tydzień i ma inna osoba przejąć tę część obowiązków, więc zostanę z samymi papierami ;) ;) No nie jest to typowa obsługa klienta, ale ciągle ich odsyłają do mnie z pytaniami... I racja, stresujące to i czasochłonne.

Porażka remontują od kilku miesięcy cały blok ginekologiczny, niestety akurat na nasze porody będzie w remoncie piętro z porodówka. Nie wiem czemu ja mam takiego pecha:( trójkę dzieci rodziłam za kotarka w boxie z jedną łazienka na całą porodowke, jak teraz mają być pojedyncze sale z wypasiona łazienka to oczywiście ja muszę urodzic wcześniej;/

U nas remontują patologię i ginekologię ^^ Wszędzie widzę wieczny remont :D
 
Apropo sali porodowej to znajoma ostatnio opowiadała że leżała na niej 20h przez ten czas 8 innych porodów zdążyli odebrać. Niestety wszystko słyszała bo to jedna wielka sala przydzielona właśnie ścianami..
Mam nadzieję że u mnie pójdzie szybko i gładko [emoji28]
 
Hej. Ja też jeszcze w łóżku :zawstydzona/y: Ale tak jakoś dziwnie mi się brzuch zachowuje że boję się wstać. Jak chodzę to jest twardy i tak mnie ciągnie że mam wrażenie że mi zaraz wszystko wyleci :o do tego okropne wzdęcia które mocno napinają skórę jakby miała pęknąć. Eh...A wizyta dopiero 18.02. :(
Ja tez tak czuje - na to pomaga magnez
 
Janka dużo zdrówka - mój mały też często cos lapie z przedszkola ale rczej łagodnie przechodzi choróbska (odpukac żeby nie było gorzej)

O 10 sie polozylam - niby na chwilke - dopiero wstalam z bólem glowy ale mnie zmoglo okropnie. Miałam tyle dziś zrobić - pranie, sprzątanie itp
 
Aguu u nas to naprawdę duża inwestycja za kilka milionow złotych, wyremontowali już ogólny sor, kardiologię, ginekologię operacyjna i prawdopodobnie położnictwo (tyle dobrego) teraz mieli remontować porodówkę i noworodki. A na końcu izba gin. i patologia.. w planach jeszcze chyba neurologia i inne oddzialy,aczkolwiek mnie najbardziej interesuje blok ginekologiczny;)
 
Witam się dziś :) u mnie hormony dziś szaleją obudziłam się bez humoru i cały czas mam załamke nie wiadomo czemu nawet serniczek nie pomógł :D co do łożyska to jakaś czarna magia ja jak będzie opcja to nie chce nawet go widzieć ;) Ale za to ciekawi mnie to pobieranie krwi pępowinowej czy któraś z Was się zdecydowała na to :) ja dopiero będę o tym rozmawiać z lekarzem jak to wygląda i ogólnie co i jak ;) co do porodu to będzie mój pierwszy raz i narazie mam burzę mózgu bo nie wiem co będzie lepsze dla dziecka mój mąż mówi że brał by cesarke a ja nie wiem dopiero będę poruszać temat z lekarzem ogólnie bólu się nie boję tylko przeraża mnie fakt że może się coś złego stać niedotlenienie lub będzie w pępowinie zawinięte a znowu cesarke przeraża mnie że po wszystkim niby jest taka tragedia a wy co myślicie? :)
Witam nowe osoby :)
Gratuluję udanych wizyt ja czekam na 20.02 będą połówkowe może nareszcie się dowiemy kto tam się ukrywa i zacznę szaleć z zakupami bo narazie nie mamy nic ;)
 
reklama
Czy ja tu jestem najstarsza w pierwszej ciąży? Termin porodu mam 2 tygodnie po swoich 35 urodzinach [emoji33]
 
Do góry