reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
A jaki magnez bierzecie i jak dawkujecie? Pytam na zaś, bo z moją szyjką pewnie skończę z magnezem i nospą na dalszym etapie.
 
I wywołałaś u mnie impuls, by jednak się przywitać ;) Tak, ja jestem po dość długiej staraniowej historii i in vitro. Do tej pory podchodziłam z duużym dystansem do różnych forów, zawsze wolałam trzymać się na uboczu, cóż, taki charakter. I z tego jak czytam wpisy, myślę, że ciąża po stratach i po in vitro jest jednak inna, budzi inne emocje, przynosi inne zmartwienia. Ale witam wszystkich ;) 16tc+2
p.s. Sto lat! na pocieszenie - jestem starsza ;)
Witaj :)
 
Hej hej jestem :)
Po wizycie super Pani doktor zrobiła mi USG ponieważ był że mną syn i chciał zobaczyć siostrę ( stał jak zaczarowany :D) NO i zostaje siostra więc teraz już chyba wierzę .
We wtorek mam przyjechać na połówkowe wiec wtedy bedzie wiecej szczegółów:)

Nie wiem jak Was nadrobić tyle naprodukowałyście :o Może wieczorem albo w nocy, bo z tego szczęścia nie mogę się skupić
 
@renisus biorę od 8 tyg :)

Już po wizytach, Dzidzia ok, przytyłam 4kg [emoji24][emoji24][emoji24] cukry ok, sprawdzać dalej.
Dostałam leki na zgage bezpieczne w ciąży.
Następne wizyty za 4tyg :) także spoko nie będę musiała jeździć. Za 2 tyg mam zadzwoni do diabetologa to obgadamy jak tam mi idzie.

W wizytowyn wstawię fotki :)
 
Na stronie „5 10 15”. Zamówiłam chyba z 20 rzeczy, w tym już takie większe polarki, pajacyk. Taki zestaw z Dinsey bluzka + spodnie ok. 26 zł, wiec myślę, że to dobra cena. Chyba, że mnie oszukali i te rzeczy w regularnych cenach nie kosztuja po 60-70 [emoji23]
Raczej kosztuja - sa tam fajne promocje tylko z jakością u nich kiepsko :( kupuje u nich podkoszulki do przedszkola - po 1 praniu szwy sie krzywią czyli wychodzi na to, że nawet nie raz materiał do szycia jest źle skrojony - ale jak kupie koszulki po 10 zł to nie narzekam :D
 
Raczej kosztuja - sa tam fajne promocje tylko z jakością u nich kiepsko :( kupuje u nich podkoszulki do przedszkola - po 1 praniu szwy sie krzywią czyli wychodzi na to, że nawet nie raz materiał do szycia jest źle skrojony - ale jak kupie koszulki po 10 zł to nie narzekam :D
Zgadzam sie z Toba. Ja tam tylko na promo kupuje. [emoji41]
 
reklama
Do góry