reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Laski dziś będę was czytać jak co dzień ale z pisaniem może być gorzej. Mnóstwo roboty. Do tego @ mnie dobija. Jeszcze nigdy nie miałam tak obfitej.
Pola oby nie zaraziła reszty na święta. Zdrówka.
To chyba jestem jedyną która nie byla z dzieckiem u neurologa bądź fizjotetapeuty co? Aż się nad tym zastanawiam.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol intuicja to nasza matek specjalność


Mmag18 pediatra też wspomniała o alergi no ale najpierw laryngolog.
Co do kłótni to ja zawsze pierwsza podaję rękę i zrobiło to już się nudne...

Aniek42 coś chyba jest z tym zauroczeniem... mama wczoraj przyjechała i sciagala ... śmieszne to było ale Igorek zjadł kolację i jeszcze w nocy 2 razy chciał mleczko. Małe porcje ale zawsze coś.

misia12 ostatnia @ u mnie też była obfita aż słabo robiło sie. Nigdy tak nie miałam.


Bezsenna noc ale krokiety zrobione i szynka na święta. Zastanawiam się tylko czy będę dobre jak wyciagne z zamrażarki...
Mieszkanie nie posprzatane ale choinka gotowa
 
Ewella jak Iga?

Chybra zdrowka

Misia ja dwa tygodnie temu dostalam , tez masakra a zwykle normalnie

Pola zdrowka i cierpliwosci :-) wyjasnilo sie co z Twoimi kolanami ?

Mi maly co 2h zwow zaczal wstawac czuje sie jak zombi :-(
 
Aniek 42 - dziękuję za pamięć. U fizjoterapeutki tak jak napisałam już kazała nam nie przychodzić chyba, że nas coś zaniepokoi i tylko bawić się z małym na podłodze i patrzeć jak się rozwija :)
A takie worki próżniowe w zależności od wielkości. Ja kupowałam taki zestaw : 60x50 sztuk 5 80x60 sztuk 5 i 2 sztuki 70 x 100cm i za takie coś zapłaciłam 33 zł plus koszty wysyłki. Jeden zestaw sobie wzielam i dzisiaj bede sprawdzac jakiej jakosci sa bo chce pochowac ubrania ciazowe i letnie :)

Odnośnie diet niemowląt. To może i intuicja mamy co do podawania jest ważna, ale nadal uważam, że nie wszystkie produkty nadają się dla niemowlat i nie ma żadnych ograniczeń... choćby ze względu na brak uzębienia... niedojrzały odruch zamykania zwieracza przelyku przez co dzieciaczki maja refluks fizjologiczny. Cytrusy działają drażniąco na przewód pokarmowy dorosłych (kwasy) a co dopiero dla takich maluszków tym bardziej, że to nie są owoce z naszych klimatów.. wątroba maluszka nie jest jeszcze gotowa do przerabiania pewnych substancji.
Takie jest moje zdanie. Także nie zgadzam się z twierdzeniem, że można już wszystko dawać.
 
Ewella jak Iga?

Chybra zdrowka

Misia ja dwa tygodnie temu dostalam , tez masakra a zwykle normalnie

Pola zdrowka i cierpliwosci :-) wyjasnilo sie co z Twoimi kolanami ?

Mi maly co 2h zwow zaczal wstawac czuje sie jak zombi :-(
Abed wspolczuje nocnych pobudek.

Ja mam juz wynik rezonansu, tam w kolanie pelno torbieli, uszkodzenie lekotki, mozliwe ze bedzie trzeba przyszlosciowo zrobic artroskopie ale na dzien dzisiejszy moj ortopeda stoi na stanoeisku ze bol jest od chorej chrzastki w stawie rzepkowym (chyba tak to sie nazywa) - na to rehabilitacja + suplementy na chrzastke - i tego sie trzymam:)
 
Ola tak ma, ale nie jakieś bolesne czy problemowe, ale mega śmierdzące:-p

Boże i dzień nie lepszy od nocy. Wszystko mi z rąk leci, kanapka 3 razy mi wypadła i wyciapałam siebie i podłogę. Tel i ramka z kominka mi spadły, w tel szybka hartowana poszła w cholerę. L tak niby śpi, ale taki mokry kaszel go budzi... biedny. A K jakiejś cholery dostał i robi znowu wszystko na złość.

Na szczęście poćwiczyłam, posprzątałam, ojciec wpadnie niedługo i weźmie K na spacer, a wieczorem skoczymy do Auchana na zakupy. Ehhhh spać.
 
Ostatnia edycja:
Mmag18 gratuluje stópek[emoji173]

Pola tych schematów jest tyle że trudno ogarnąć, ja mam już chyba ze 4 w domu w ulotkach[emoji23]

Misia Wow ile snu[emoji7] ciekawe czy kiedyś doczekam [emoji23]

Mumusia ja też śpię kiedy się da, chociaż moja ma przerwy w nocy 2-4 godzinne więc mam lepiej. Ja zauważyłam że moja jak się obudzi po półtorej to wystarczy ja minutę kolysac i śpi dalej bez cyca. Gdzieś czytałam że jak się dziecko budzi tak często to co drugi raz nie karmić tylko utulic i się przyzwyczai i zje więcej za jednym razem.
ogromnie Ci dziękuję za post od dietetyka!!!! Bardzo bardzo bardzo![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Monti ja myślałam o kaszkach helpa, też podobno fajne :D ale słaby wybór tych podstawowych
Mojej dalam butle z wodą tak dla spróbowania i traktuje butle jak gryzak[emoji58]

Karuzela fakt że przy kp każdy dzień może być zupełnie inny (niespodziewanie), ale mimo to nie zrezygnowalabym [emoji173]

OLA fajnie że się unormowala kupa na tym hippie. Może bąki też miną.

Inka zdrówka dla was:( biedactwo

OLA w byłam wczoraj u pediatry, Agatka w miesiąc przybrała po 92,5g tygodniowo więc też malutko. Ale mamy się nie martwić i karmic dalej.

Emol o właśnie fajnie że wrzucilas sklad.

Współczuję wam tych tekstów ze strony mamy/tesciowej. Moja mi nic nie mówi na szczęście ale ona nie z takich:) nawet w zartach tak nie mowi. Prędzej jakieś stare ciotki ale to się rzadko widzimy
Moja mama mnie dowartosciowuje w byciu mama:)

Linoone u mnie to samo z butla, bawi się nią jak gryzakiem[emoji23]
Dobrze że masz fajne mamy:)

Ewella może to faktycznie ząbki?
Jak badanie moczu?

Maziajka no i pięknie masz rozszerzoną dietę, zazdroszczę:) u mnie długa droga :D

Patuszka gdzie można kupić taka zabawke? Nazywa się to jakos?
Ja już mam połowę prezentów zapakowana[emoji16]wczoraj zakupiłam resztę wiec jest w koncu wszystko!
Ja mam szczeniaczki uczniaczka, To ulubiona interaktywna zabawka Agatki [emoji173]

Aniek może to tylko skok i jej w koncu przejdzie to spanie.. Życzę Ci tego:*

Chybra jak u lekarza?

Madzik87 dziś już bez migreny?;)

Poranna burza róbcie tak żebyście to wy czuli się szczesliwi:))

Pola super Ci idzie wprowadzanie:)
Ojej zdrówka dla starszej!

Abed współczuję pobudek:( mi wczoraj pediatra powiedziała że mogę już nie karmić w nocy, możemy wprowadzić dłuższy sen.. taaaa jak? Dobre

Mumusia gdzie kupiłaś te worki? Ja do tej pory kupowałam w ikea ale droższe są

Pola powodzenia z kolanem:) oby pomogly:)

My byliśmy u pediatry wczoraj, Agatka waży 6720[emoji173] mój babelek[emoji7]





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny złapałam trochę moczu rano, oddałam do badania i popołudniu wyniki.
Gorączkę znowu ma od rana 37.7 ( no moze to jeszcze nie gorączka, ale jest cała ciepła)

Pola zdrówka i oby Was nie zarazila :*

Misia my też nie byłyśmy u neurologa ;)

Inka co u pediatry? Dlaczego tak malo je? Chyba, że pisałaś juz bo nic nie widziałam.

Też mam szczeniaczka uczniaczka Iga zobaczyła u Agatki i jej się spodobał :D dostała na Mikołaja :)

Tez mam pełno ulotek na temat rozszerzania diety ale chyba będę robic po swojemu ;)

Pumelova ładnie Agatka waży, a po co byliście u lekarza cos nie tak? Czy tylko spr wagę? :)
Dałam mocz do badania będzie wynik popołudniu :) też myślę, że zęby bo wiecej kup robi bo ona zawsze 1 rano robiła a teraz 3-4 w ciągu dnia..

Ja siedzę u fryzjera, mąż z Iga w domu, cały czas mu mówiłam co ma robić jak będzie płakać to mi powiedział że już mam iść sobie, że dadzą radę :p
 
reklama
Misia ja tez nie bylam i jak czytam ze wszyscy chodza to sie zastanawiam.

Pumelova podawaj jej tak wode i sie przyzwyczai. Ja ostatnio daje Szynkowi w butelce herbatke z kopru i idzie mu coraz lepiej. A pierwsze prawie cale wylewal na siebie.bo tylko gryzl smoczek.

Moja tesciowa chciala Szymka traktowac jak swoje dziecko,przychodzila na poczatku i chciala go kapac.jak zaplakal to biegla do niego a mnie odpychala, ale bardzo szybko jej uswiadomilam ze to jej wnuk a nie syn. A teraz jest dalejy obrazona wiec mam spokoj.

Aniek nie wiem co pomoglo na kupe ale znow robi po 2 dziennie [emoji3]

Inka a ja wierze od jakiegos czasu w takie zauroczenia i sny [emoji5]

Aniek oby Maja sie koncu przestawila i zasypiala o normalnej porze.

Inka ja od poczatki cisnelam na kapanie mojego T. Inaczej bym juz wszystko sama robila. Wczoraj mnie zapytal czy przebiore pampka Szymkowi tak jakbym tego nie robila caly czas [emoji23][emoji23]

Szymek lubi wszystkie dzwieki boi sie tylko miksera [emoji52]
 
Do góry