reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ewella to masz relax[emoji7] co robisz z włosami?
Może gorączka już puszcza bo jest trochę nizej..
Tak tylko sprawdzić wagę chcialam. Mało przybrała ale najważniejsze że podwoila wagę urodzeniowa w koncu:)

Liluli myślisz że zalapie ta butlę? To będę dawać.
Teściowa dała spokój mówisz:D

Ja u neurologa nie byłam, a fizjo no to już musieliśmy od poczateczku zeby nie było tego kreczu:D

Wczoraj byłam w pracy po bony i moja mama została z Agatka i młoda cały czas marudziła i trzeba było nosić- jedyne miejsce gdzie się uspokaja to lazienka:D aktoreczka, chce się nosic, jak tylko się wejdzie do łazienki to uśmiech od ucha do ucha do lustra :D wymusiła na babci noszenie:D

Mój ma wolne od jutra do czwartku! Wow ale odpoczne[emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova ta pileczka to oball, tez mamy taka, jest bardzo fajna.

Ewella dobrze ze zrobilas badanie moczu, oby to byly tylko zeby, a niecos z tym moczem.
 
Misia ja też nie byłam [emoji6]
Moja przekręciła sie póki co 2 razy (zawsze jak nikt nie patrzył) i więcej nie chce. Uwielbia za to swoje stopy, potrafi usiąść w foteliku i sama siedzi kilka chwil jak się ją posadzi. Lekarz powiedział mi, ze na obroty jest czas do 6 miesiąca, a i to nie jest wyznacznikiem. Więc spokojnie czekam aż zacznie sie kulać [emoji2] nie doszukuje się

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pasemka robię jasne i trochę podente włosy :) no to super też odpoczniesz, powiem Ci, że ja się bardzo przyzwyczaiłam, że moj jest w domu cały czas to wykorzystuje :D jak pójdzie do pracy to ciężko będzie :p haha

Iga też smoczkiem z butelki się tylko bawi i nie chce pic, może będę częściej próbować. Ale zobaczymy jaki będzie ten kubek co dostanie na święta czy będzie pić :)
 
POLA dzieki:)

Monti nam fizjo powiedział że obroty do 7 miesiąca:)

Ewella fajnie:) korzystaj:D też będę:D daj znać jak z tym kubkiem! Czy pije:) ja teraz miałam Agatke na kolanach i patrzala jak pije wodę no to jej dałam i się napila ze szklanki:D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ja wytrwale podawalam i sie nauczyl. A jutro zobacze w sklepie moze sa te kubki 360st.
Tak polowocznie bo tesciowa T.nadal probuje nastawiac przeciw mnie. Ale narazie jest wytrwaly i sie bie daje.

Dziewczyny a z tymi obrotami i siadaniem to nasze dzieciaczki maja czas. Ja mam najlepszy przyklad z chodzeniem na moich kuzynach. Jeden zaczal chodzic jal mial 8mcy a drugi 15.
 
Liluli widziałam ten kubek w rossmanie za 39zl.
Mój fizjo wyznaje teorię (metoda się na niej opiera) że dzieci muszą robić pewne rzeczy typy obracanie się siadanie chodzenie w konkretnym czasie, bo za to odpowiada wzorzec. Ciekawe czy nam się to sprawdzi;)

OLA w piateczka!:D tylko Agatka ma 2 tyg więcej[emoji54] ale to już trudno[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry