reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Misia faktycznie niezły chłop:laugh2:

Aha spokojnie, nic się nie stało, maluch wszystko w swoim czasie nadrobi na prawdę, wiem, też się wnerwiałam , że tak późno zaczęliśmy coś robić, ale L szybciutko postępy robi, u Was też tak będzie.

Boże ale się czekolady obżarłam, kumpela z synem wpadła i dla K przyniosła, ale On nie może więc ja się dopadłam:-pW ogóle to było pierwsze spotkanie L i Stasia, heh fajnie chłopaki się dogadali, z K również.

Jutro mam iść na tą imprezę i do cholery opryszczka mi wyszła, po prostu pięknie:no2: Jakieś sprawdzone sposoby aby zniknęła w jeden dzień?:-p W ogóle stres mnie przed jazdą tam zrzera. Do końca nie jestem przekonana, szkoda, że nawet się nie napiję aby się wyluzować.
 
Aha gdzie sie rehabilitujecie? Co Ci powiedzieli dokładnie? Jaka metoda?

Masz moj nr, mozemy sie spotkac. Ja tez mam teoche w temacie lekarzy do powiedzenia... niekoniecznie dobrych rEczy. Poczynając od siebie na dziecku konczac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chybra dawniej jak gdzieś wychodziłam to kilka godzin przed zawsze mi wyskakiwał pryszcz i to taki mega napuchnięty np na środku nosa albo podbródka hehe opryszczki nigdy nie miałam ale mój ex non stop miał i szybko pomagał mu zovirax.Boisz się jeździć?
Mam tak mało ciuchów po ciąży że zmieszczą się do bagażu podręcznego hehe Emilki rzeczy ważyły 20kg ale paczka już dostarczona w pl,jedynie co tam wpakowałam to 2 koszule nocne i 2 kiecki.Reszty nie.mogłam bo nie miałabym w czym tu chodzić,obłęd w ciapki.
Misia ale masz chłopisko:)


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. Ciekawe czy jeszcze mnie pamiętacie... Ostatni mój wpis na forum to chyba był w sierpniu po porodzie...

U nas trochę się działo. Karmienie piersią nie wyszło i od początku mleko mm. Miałam przez to depreche i czasami jeszcze do tej pory mi smutno. Był problem z bioderkami szerokie pieluchowanie pomoglo. Z chrztem problemy zrobiliśmy w innym mieście. Podejrzenie skazy białkowe. Wyszło AZS. Emolienty trochę pomogły. A teraz synek ma ospe walczymy z nią...
 
Emol w przychodni chyba załapał. Byliśmy 3 tygodnie temu bo Igorek kaszlał. Nie mieliśmy kontaktu z innymi dziećmi... mały znosi chorobę dzielnie. Nie potrafi się drapać... cały jest w kropkach fioletowych bo doktor kazała smarować fioletem. A i ja jestem też fioletowa bo maluszek skacze przy smarowaniu . Najważniejsze że nie ma gorączki... jutro idziemy na kontrolę.
 
reklama
Inka a to pech :-(
Nie chce nawet myśleć jak w przedszkolu zacznie się sezon...

Misia my też po drugim pneumo i też jakieś 48h nerwowki czy wszystko ok będzie

Kuba 5 miesięcy i 2 tygodnie 6870g i 68cm.
Czekam kilka dni po szczepieniu i startujemy z warzywami.

Aha rozumiem co czujesz. Też zwracała uwagę lekarzom a oni że jest ok do 3 miesiąca ma czas a jak już skończył to nagle że jednak skierowanie. Uwierz że naprawdę rehabilitacja u takich maluchów daje szybkie efekty. Nawet tu nie pisałam ale jeszcze jakiś czas temu Kuba nie trzymał zabawek, nie przyginal miednicy i nóżek do rączek itp ale widzę postępy po ćwiczeniach. Asymetrie wydaje mi się wycwoczymy. Martwi mnie to wzmożone napięcie i wyginanie do tyłu w luk. Usg główki było w porządku ale mamy skierowanie do neurologa. Pediatra też coś mówiła o okuliscie...
Któraś z Was stosowalas magnez u maluchów? Zalecany mamy że względu na te mięśnie.

Chybra dasz radę! Jedź i baw się dobrze!
 
Do góry