reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Chybra idź i baw się dobrze :)

Abed fajnie, że u Ciebie spotkanie udane :)

Misia jak tam Grześ ?

Karuzela jeszcze na ten temat nie rozmawiałyśmy, powiedziała że jak będę potrzebowała pomocy przy rozszerzaniu diety to mam dzwonić :)

Kasia spokojnego lotu :)

Inka współczuję ospy, dobrze że lekko to znosi.

Wczoraj byłam na basenie sama i pan w saunie mnie podrywal i chciał się umówić :D haha mój powiedział, że już nie pójdę na basen ;)
Dzisiaj idziemy z Iga na zajęcia na basen a wcześniej pójdziemy na spacer bo słoneczko od rana :)

Miłego dnia
 
reklama
Temperatura była do 4 wtedy usnęłam. Skubaniec nie dał się odłożyć ale też nie dał się odsunąć. Jak wstałam siku to się obudził i nie spał godzinę o 2 :/. Robiliśmy też okłady na nogę. Na szczęście teraz jest radosny jak co ranek.
Karuzela podałam o 1 jak się obudził. Czy podziałał nie wiem.
Abed butli to już nie chce 2 tygodnie.
Ewella o jak fajnie, lubię jak ktoś podrywa, to takie miłe. Ja wyślę babcie z Grzesiem, będę mieć chwilę dla siebie.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde straszycie tymi temp po pneumo :( tak nie chce tej szcEpionki :/

Ewella najlepszego na 5 miesięcy [emoji322]
Mam nadzieje, ze Iga jest milsza niz Kuba... nie wiem czy to skok, zeby czy co... ale mam dosc... ma wysypke na całym ciele (moze po morelach), nie ma apetytu... rozregulowaly mu sie pory jedzenia, w dIen zadypia tylko na rękach. Ciagle jęczy... dramat


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola W i dla Kuby wszystkiego najlepszego :* niech będzie tylko coraz lepiej.
Iga w dzień zasypia w wózku w domu jak nie idziemy na spacer ale dzisiaj rano spała tylko 5min. Dopiero o 13.40 zasnęła na 40min... Iga do południa jest fajna śmieje się bawi a od 15 marudzi i tylko na ręce chce. Nie będę chwalić dużo ale jest lepiej ;)
Może skok u Was właśnie,
ja jeszcze nic nie dawalam oprócz kaszki Idze, spróbuję może w połowie grudnia dac jakieś warzywo ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej, przepraszam ze ja tak ni z gruszki ni z pietruszki ale msm pytanie do mam karmiacych samym mm:
Ile porcji i jak duze porcje mleka dajecie dziennie dzieciom? I czy zmniejszylyscie ilosc porcji mleka przy rozszerzaniu diety?
 
Brakowało mi Was...

Kontrola u pediatry z ospa wyszła dobrze. Krosty powoli zamieniają się w strupki tylko maly ma gardelko czerwone i dostał antybiotyk...jak przeczytałam ulotkę to boję mu się podać.

Jestem dzisiaj bardzo zmęczona bo nie spałam w nocy. Jakaś bezsenność mnie dopadła...

Buziaki dla Was
 
Inka bo był księżyc 30% jaśniejszy niż zwykle. Też ciężko mi się spało + Arturowi ciągle smok wypadal i słyszałam jak niespokojnie śpi.

Mąż ma dzisiaj wigilię pracownicza więc będę z małym sama. Ale najpierw obowiązek umycia Artura a potem może jechac
 
Inka tylko czerwone gardlo i antybiotyk ? Nie czeka ze to wirus moze ?

Emol moj maz tez dzis impreza swiatecznla juz pojechal i nie wraca na noc tylko zostaje u mamy
 
Aniek ja też muszę szukać pracy no i też mam smutne myśli że jak mały będzie miał 10 lat to ja już 50 i przykro mi że nie udało mi się szybciej mieć dzieci.
No ale staram się nie poddawać złym myślom i cieszyć że udało mi się mieć 2 cudownych dzieci...

Ja bym tak bardzo chciała wrócić do śpiewania w chórze.... Ale może kiedyś mi się uda. Nie mam z kim zostawić małego a też Maja bardzo teraz mnie potrzebuje... A próby 3x w tygodniu po 3 godziny to jest za dużo niestety i nie ma szans żeby wygospodarować tyle czasu.

Mamusia u nas jeśli chodzi o mikołajki to od zawsze były tylko słodycze do butów a prezenty dopiero w święta. I tego zamierzam się trzymać bo uważam że prezenty co chwilę to zarówno finansowe jak i wychowawcze przegięcie [emoji16]
No i Mają ma urodziny 26 listopada więc dostawałby milion prezentów w ciągu miesiąca....

Cdn [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry