reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jest laktoza w mleku matki ale położna twierdzi że jak matka je jej dużo to się zwiększa jej ilość w mleku i że ta zwiększona ilość już może być za dużo dla dziecka żeby dało sobie radę przetrawić. Nie wiem, ja jem tego codziennie tyle że może warto spróbować zmniejszyć ilość. To samo z cukrem (wiem że laktoza to też cukier, chodzi mi o "zwykły" też).

Wczoraj na noc dałam większą porcję kropli, dziś koło południa mniejszą, ale jestem za tym żeby nie brać że mnie przykładu przez internet tylko w razie wątpliwości spytać położna lub lekarza jaką podawać dawkę swojemu dziecku.
 
reklama
Pumelova No wlansie tez mi sie wydaje, ze skoro te krople nie pomogły to raczej to nie kwestia laktozy.

Aim rozumiem. Pytam orientacyjnie, nie zeby podawać tak samo :)
A pytam bo położna na urlopie, a do lekarza poszłam państwowo raz i nie jestem z niej zadowolona, a na prywatna wizytę musze poczekac.
Na razie podaliśmy espumisan. Mniej kropli śpi spokojnie, ale to chyba z wycieńczenia od płaczu wczesniej. Wieczorem zobaczymy jak bedzie.
Zastanawia mnie tylko skoro teoretycznie jest to bezpieczne bo sie nie wchłania to czemu na ulotce jest do podawania po miesiącu.
I nie wiem, moze co drugi posiłek bede podawać (karmimy sie głownie mm. Tzn wyglada to tak, ze ja odciagam i je czesc mojego i resztę mm), wiec je regularnie. Wiec co drugi chyba bedzie ok



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith moja miała bilrubine z krwi 14 w szpitalu i uporalysmy się z zoltaczka na kp. Dacie radę trzymam kciuki.

Ola W daj znać czy będą jakieś efekty :-) z tym że ja efekty w postaci normalnej kupy i gazów przez cały dzień widziałam po kilku dniach, pierwsze 3 to były jeszcze gorsze niż przed podaniem ale sab ma konska dawkę tego srodka.

Katja a jaka dajesz ta wit? Wpisalam w googlach i coś mi się obilo o oczy że lepiej dla brzuszka jak Wit jest w oleju a nie w wodzie jakos tak - moze masz akurat takie na wodzie? Nie wglebialam w temat tak tylko pomyslalam. Moja dostaje na wieczór i śpi po 5h więc nam się nic nie dzieje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny muszę się wyżalic......
Nie wiem któraś z was pytała, ja mam zgłosic się do szpitala jutro, no i właśnie żeby jeszcze od razu we wtorek mi wywoływali, a mi lekarz powiedział, że ja mam się zgłosic wcześniej żeby zając jak on to powiedział miejsce w kolejce, bo jest tyle pacjentek. Smutno mi jak myślę o leżeniu w szpitalu i czekaniu.....
Z moim mężem jesteśmy pokłóceni, nie odzywamy się całą niedzielę, liczyłam na jakieś wsparcie a tu on w d wszystko ma.
Teoretycznie mam jeszcze 16 godzin żeby akcja sama się rozwinęła, trzymajcie kciuki, chociaż ja nie mam nadziei i nastawiam się na jutro, torba spakowana. :( :(
 
Przyszła mamusia ja mam to samo, jutro mam dzwonić do lekarza i we wtorek z walizka udać się na izbę przyjęć i we wtorek pewnie ten cewnik założą i w środę będą wywolywac. Takie upały zapowiadają, czuję że im odjadę bo takie gorączki połączone z bólem to nie dla mnie bo często mi się słabo robi
Paninka 87 jak u ciebie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzuchatki łącze się z Wami.
Upal, nerwy, nie mogę jeść...
Tak jak wyluzowalam ostatnio i byłam pozytywnie nastawiona do porodu tak znów nabieram obaw...
Dzidzia się rusza to najważniejsze ale czekanie wykańcza.
Starsza jutro zaczyna półkolonie, w sobotę za tydzień obydwie maja jechac nad morze. Młodsza to znak zapytania bo mąż nie chce puścić... Ja mam we wtorek ktg, w środę patologia nie chce żeby mnie tam trzymali bo do soboty nie wrócę...
W takie upały to rodzić tylko nocą... 3mam kciuki za wszystkie oczekujące.
 
reklama
Misia a do promenady czy do ferio do hm jedziesz?

Dziewczyny nierozpakowane. Mam nadzieję że dzisiaj wam ruszy i żadna nie będzie miała wywoływania :*

My właśnie wracamy z działki. Jeszcze 2h drogi przed nami. Dawno nie jeździłam takie trasy z tyłu i czuje się nie za dobrze. Wolę z przodu ale z małym muszę siedzieć na tyle.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry