reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny to życzę Wam szybkiego rozwiązania! Inka Tobie też, bo musisz czekać najdłużej. W piątek do szpitala? Zrobią Ci coś przez weekend czy od razu w pt?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszła mamusia u mnie to już 3 ciąża więc lekarz nie chce zwlekac ( 8 dni to i tak długo jak dla mnie ) i przenoszona w moim przypadku = wielkie bobo. Inny pracujący w szpitalu już dawno by mnie wziął na oddział z tego co koleżanki opowiadaly. Kumpela też dopiero z drugą ciąża na 9 dzień po terminie była kierowana na patologię...
Czuję strasznie nisko główkę bo niewygodnie mi się siedzi...
 
Dziewczyny, a ta wit D podajecie rano czy wieczorem? Która pora lepsza dla brzuszka malucha? Czy nie ma to znaczenia...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judith podobnie to u nas wyglądało. Tylko Kuba ma już 5 tygodni I już to nie jest takie łatwe jak na początku. Ile ma Hania?
A czy u was też jest konflikt w obrębie grupy krwi?
Mam te.same obawy co ty. Pierwszy raz jak całkowicie przeszliśmy na kp to po dwóch dniach Kuba zrobil.sie bardzo senny i nie.moglam go wogole dobudzic. Zrobiliśmy z krwi bilirubine i wyszła 7, weszło mm i teraz w czwartek miał 5 i od piątku znowu sprobowalam samo kp i poczatek znowu super a pozniej kuba przyzwyczajony do butelki chce zeby mu z piersi tak samo plynnie leciało. Spi zamiast ssac aktywnie. Moge go.odkladac i przystawiac tylko trwa to bardzo długo. A mam też córkę. Od jutra znowu całe dnie same. Na spacer nie możemy wyjść bo nie.moge dzwigac wózka. A jestem juz tak wykonczona ze gdzie nie usiade to przysypiam. Jeszcze teraz skończyły mi się te saszetki ż humany ktore Ola polecala i wogole jakos mniej odciagam. Starałam się co 2h go przystawiac, ale dopiero jak doje 30ml mm to usypia więc nie zgodzę się że nie ma czegoś takiego jak niewystarczające ilość pokarmu. Tyle co go przystawiam na.laktator już patrzeć nie moge
Dziś po kilku kamieniach dostawał jeszcze mm bo schizuje że nie dojada bo pielucha jakby suchsza, patrze na ciemiaczko czy sie nie zapada, czy się nie odwodnil...
Nie polecam ważenia przed i po karmieniu częstego chyba że raz na jakiś czas orientacyjnie. Też mamy wagę ale powstrzymuje się i wazymy co 2 dni przed kąpielą.

Przyszła mamusia współczuję że w takiej atmosferze ostatni wieczór mija. Poprzegladaj ciuszki maleństwa, poogladaj zdjęcia z usg mnie to zawsze pozytywnie nastrajalo.
Za wszystkie oczekujące trzymam kciuki!!!

Za mną ostatnia wizyta położnej pytała czy myślałam już o jakiejś metodzie anty. A ja szczerze oddałam ta myśl najdalej jak moge.bo pojęcia nie mam, jedyne co wiem to że że względów zdrowotnych nie powinnam już być w ciazy bo kolejne komplikacje mogłyby się dla mnie jeszcze gorzej skończyć.
 
Witajcie

Nabawilam sie zapalenia piersi..( przez wlasną glupote) walcze z gorączką 39.4 i z bolem.. Macie moze jakies rady jak sie tego pozbyc bez antybiotyku? Dodam ze liscie z kapusty poszly juz w ruch..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex wspolczuje ja mialam juz 3 u mnie niestety tylko antybiotyk dal rade...poza tym przystawiaj do tej piersi maluszka jak najczesciej a z drugiej odciagaj.

Przed karmieniem cieply prysznic albo pielucha przeprasowana na ta piers.Po zimna kapusta.Powodzenia!!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny oczekujące trzymam.za Was kciuki niech szybko Wam to pójdzie :)

My też spędziliśmy popołudnie na działce a teraz od 19 Iga wrzeszczy nic już nie pomaga a ja już na stojąco zasypiam, kazałam mojemu kupić ten espumisan może coś pomoże... tylko ją odloze do łóżeczka jest wrzask a na rękach też już czasem nie da jej się uspokoić...
 
reklama
Karuzela jak rozpoznać zapadnjete ciemiaczko? Mówili o tym na szkole rodzenia ale nie mam pojęcia jak to w praktyce wygląda i schizuje czy ona się najada czy chce sobie possac

Maziajka (jesteś dla mnie ekspertem:D) to normalne że jedna pierś mam miękka a druga bardziej pelna? Pilnuje żeby równo jadła i w obu niby jest mleko ale ciągle jedna jest większa:/ nic mnie nie boli, tylko po nocy bo je w większych odstępach to boli ta nieużywana

Ewella spokojnej nocy.. :* moja jest wykończona bo od 18 marudzi i jeszcze ćwiczenia i jadła już tyle razy ale zasypia na 15 minut. Mam nadzieje ze wkrótce padnie:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry